Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt is hozta a túlzott feminiz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt is hozta a túlzott feminizmus ami manapság uralkodik? Nem lehet jól kijönni belőle pasiként?

Figyelt kérdés
,,Véleményem szerint nem ez a természetes, ahogy most működik. Régen voltak férfi és női szerepek, egyik nem ment a másik nélkül. Most pedig mi van? Ha a nő hazaér a munkából, és az ún. klasszikus női szerepeket is el kell végeznie, arra nyilván nem elég 24 óra. Ha a férfi is vállal ún. női szerepeket (mosogat, takarít, esetleg főz), akkor egy idő után az lesz a nő baja, hogy "nem tudok felnézni a férjemre, hiszen egy papucs!" Ember legyen a talpán, aki férfiként el tudja dönteni: hazamegyek, foglalkozok kicsit a kerti munkákkal, majd leülök, foglalkozok a saját dolgaimmal, aztán meghallgatom az asszonytól, hogy mekkora tohonya tapló vagyok, VAGY hazamegyek, segítek a páromnak, majd egy pár év múlva végighallgatom, hogy xy mennyivel jobb nálam, mert ő olyan férfias, én meg sem közelítem, mert csak mosogatok, gyereket nevelek, főzök, mint egy papucs, nincs is ilyenre szüksége egy nőnek..."
2014. jan. 23. 07:37
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
56%
Nem az a gond,hogy a pasi tud -e önállóan élni,mert tud,hanem az a kérdés,hogy a Nőknek egyáltalán van-e szükségük társra,partnerre az életükhöz?Ez alapjaiban változtathat meg mindent. Lásd: Merle: Védett férfiak című könyvét!!!
2014. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
26%

Igen, meg tudja fogni a férfi, csak nem fogja megfogni. Azért nem fogja megfogni, mert nem érdekli, és ami nem érdekli, azt nem is kezeli problémaként.

Belemélyed valamibe, nem fog azon kattogni az agya, hogy nincs felporszívózva vagy ki kéne mosni.

Ilyen elméletek mindig lesznek, hogy a két nemnek miért nincs egymásra szüksége, ezeket megkeseredett filozófusok gyártják, akiknek életében nem volt egy értelmes emberi kapcsolatuk sem.

2014. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Eddig úgy tűnik, hogy szükségük vak egymásra a férfiaknak, és a nőknek.


Csak nem túlagyalni kell, hanem szeretni a másikat.

2014. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

És ha Te pasiként tökre szeretsz mondjuk egy Nőt,de annak a bizonyos nőnek nincs szüksége senkire sem,mert tök jól elvan a maga kis világában?

Persze tudom,akkor hagyni kell és tovább kell lépni és majd lesz más,csak közben meg telik az idő és mindig mindent elölről kell kezdeni.Nem tudom,egy nagy katyvasz ez az egész.

2014. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyértelmű, hogy a két nem nem tud egymás nélkül létezni, kiegészítik egymást, szükségük van egymásra, hogy teljes boldog életet tudjanak élni.


Mark Gungor-A férif és a női agy működése

Minden itt elhangzó felvetésre pontos választ ad, érdemes végignézni.

2014. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Na azt majd jól megnézem,kíváncsi vagyok rá.
2014. jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
74%

"Kedves első válaszolót valaki nagyon csúnyán lepontozta. Szabadna tudnom miért, ha egyéni szabad véleményformálás van? Ha nekem valami nem tetszik, azt is elfogadom."


Talán azért, mert erre való a gomb. Vagy a hülyeségre is zöld kezet adjunk? (Amúgy nem én szavaztam le)


Egyébként én testvériesen osztozom a párommal a feladatokon, mégse hívott senki eddig még papucsnak. Kivéve egy hímsoviniszta munkatársamat. A nők szerintem szeretik az olyan pasikat akik nem akarnak felettük basáskodni. Mindenki a szabadságot szereti, és szerintem kb. senki nem szereti azt, ha a párja rabszolgája. Bár lehet hogy csak én vagyok tapasztalatlan, de szerintem semmi gond nincs azzal ha férfi létemre főzök, mosok, takarítok. Nincs ebben semmi talpnyalás. Akkor is meg kellett csinálnom amikor egyedül éltem. Most meg testvériesen osztozunk. Nem látok itt problémát.

2014. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező jó nagy marhaságot írtál. A pasi nem attól lesz papucs, hogy besegít a házimunkában hanem mindenre az a válasza, hogy igen drágám, rendben drágám, ahogy szeretnéd drágám, nem tudom, ahogy jónak látod drágám. Egy férfi tudjon dönteni és legyen határozott. Így még egy fodros kötényben a tűzhely vagy a mosogató mellett is lehet férfias szerintem. Alapból nem kezdtem, kezdenék olyan pasival, aki nem segít be a házimunkába ha már a nagy feminizmus miatt nem játszhatom el azt, hogy itthon maradok és tiptop feleség leszek. Egy átlag pasi nem keres annyit, hogy eltartson egy családot, ha meg ilyen pasit keresnék akkor rögtön megkapnám, hogy számító ribi és válogatunk,válogatunk? Engem nem különösebben érdekel a karrier, szívesen tölteném azzal a későbbi éveimet, hogy vezetem a háztartást, gyereket nevelek és minden este meleg vacsorával várom a férjem és csomagolok neki másnapra ebédet reggel. Közben persze tornázok és a többi így nem egy lepukkant házisárkánnyá válok. Megvalósítani képtelenség, mert nem vagyok egy kikent-kifent maca, van eszem így üres fejű feleség se lehetek akit 40-45 évesen kidobnak, mert elkezdett ráncosodni és jön a helyére a hamvas 21 éves.


Régen amikor a nő helye a konyhában volt (de utálom amikor ezt némely ismerőstől megkapom, hogy mi van rövid a lánc?), akkor igazából csak a férfinak volt jó. Volt egy ingyen házvezetőnője, nevelőnője, szakácsnője és prostija valamint cselédje. Olvasd el a századfordulós vagy az 50es években íródott háztartáskönyveket lányok részére a hogyan legyünk jó feleségek résznél. Nevetséges. Mosolyogj, mindig tégy az urad kedvére, ne csacsogj feleslegesen, mert a te problémáid semmik az övéhez képest. Legyél csinos mindig mire hazaér, a gyerekeket intsd csöndre, hogy ne zavarják a család eltartóját. Teljesítsd a házastársi kötelességeid, mindig mikor férjed megkívánja. Stb, stb. Ilyen feltételekkel a nő nem a férfi társa hanem a rabszolgája.


Most is sok férfi azt hiszi magáról, hogy ő a teremtés koronája és a nők csak arra vannak, hogy epekedjenek érte, mert az értelmi szintjük másra nem jó. Tegyük csak szépen szét a lábunkat mikor ők azt kívánják, úgy ahogy ők kívánják de nehogy teherbe essünk, vagy ha mégis neveljük fel egyedül. Az egyik kérdésnél is olvasható több felháborodott hímegyedtől, hogy milyen dolog hogy nem szed fogamzásgátlót a csaj mikor nekik kényelmetlen a gumi és milyen dolog, hogy nem lehet beleélvezni ha már egyszer szed? Kérdem én, egy kapcsolatban akkor milyen felelősség marad a pasi vállán ha a nő vezeti a háztartást, felel a védekezésért és még dolgozik is, hogy legyen megélhetés?


Lehet hogy vannak elvetemült tyúkok a nők között, nem tagadom, de legalább olyan számban megtalálható ez a jelenség a férfiak között is. Mind a két fél sáros. Szerintem azt kellene észrevenni, hogy a női-férfi szerep nem a házimunkában nyilvánul meg hanem a viselkedésben. Társnak kell lennünk az életben, nem alá-fölé rendelteknek (az maradjon meg a munkahelyen) így a nemi szerepek megélése sem ily módon történik.


23 N

2014. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

#28


Szivemből szóltál

(Férfi vagyok :) )

2014. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Csak tudod egy fizetésből nem minden család tud megélni manapság. Meg ha egy nő nem dolgozik, akkor mi lesz, ha történik valami a férfivel, mondjuk beteg lesz, kiesik a keresetből, a nő pedig, aki már sok éve háztartásbeli, nem biztos, hogy könnyen kap munkát. Vagy ha nem úgy sikerül és elválnak, mert ez is megtörténhet, a nő ott marad kereset nélkül.

A legtöbb esetben jobb, ha dolgozik a nő is.

Normális kapcsolatban a munkamegosztás miatt nem tekinti senki a másikat papucsnak. A férjem is segít a mosogatásban, takarításban, mégis az egyik legférfiasabb jelenség, akit valaha ismertem. A papucsság egészen mást takar.

2014. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!