Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 évesen a nő ha szingli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen a nő ha szingli, már a "maradék" kategóriába tartozik manapság? Hol randizzon normális, érett férfiakkal?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 10:09
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem ettől függ. Nekem 28-29 évesen volt a legtöbb udvarlóm, akkor ismerkedtem meg a férjemmel is, tehát nem lehet azt mondani, hogy a "maradék" kategória lettem volna. Az igényeimet soha nem adtam alább, sőt nagyobb igényeim voltak férfiak terén, mint a 20-as éveim elején.

A munkahelytől kezdve a szórakozóhelyeken keresztül az internetig sok lehetőség van az ismerkedésre.

2014. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

#20 Kissé apakomplexusom van, ìgy ezzel nem lesz gond. :) De a viccet félretéve, mindig is az idősebbek vonzottak, sőt csak idősebb férfiakkal volt kapcsolatom, biztos ez sem véletlen.


#21 Jó olvasni egy kis pozitívat is, örülök neki. Akkor még nem húzom le magam. :)

2014. jan. 26. 11:57
 23/38 anonim ***** válasza:
26%
Őszintén szólván igen, 30 felett egy nőnek már nehezebb, fordítva egy pasinak viszont még nem.
2014. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 NCOtumi válasza:

Érdekes hozzászólások....

Ami fontos el kell fogadni önmagad és azt becsülni. Lehet hogy vannak a társkeresőn rossz tapasztalatok de feladni nem szabad.

Kell egy értékrendet tartani és nem feltétlen csak egy bizonyos szemszögből nézni a dolgokat. Ha valakiben látsz fantáziát akkor érdemes azzal kezdeni valamit. Mindamellett a külsőség igen fontos mivel az az első amit látsz vagy látnak, de a belső érték ami dönteni fog. A lényeg a retró helyek jók és a társkeresők is de az ismerősök ismerősei között is körül kell nézni. Ha másképp nem megy akkor új hobbi új ismeretségek....

2014. jan. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
32%

Egy ideje nem szoktam megnyitni a hét érdekes kérdéseit tartalmazó leveleket, de pont ma megtettem, és a te kérdésed volt az első a listán. És miért érdekes, hogy pont ma?

Ma reggel azzal a gondolattal ébredtem, hogy "Úristen, 5 hónap múlva 32 éves leszek, és sehol nem tartok az életben."

Én is kerestem az igazit (amikor azt hittem, megtaláltam, elpuskáztam a lehetőséget, és csúnya véget ért a kapcsolat), aztán próbáltam újra és újra, de nem akar összejönni. Plusz "bogaram", hogy nem hiszem, hogy gyermekes anyukák gyerekével tudnék mit kezdeni, szóval ők (mármint az anyukák) nálam kiesnek. Tényleg nehéz ilyenkor már megtalálni a lehetőségeket, ahol ismerkedni lehet.


Talán jobb tanácsokat kapnál, ha megírnád, hol laksz. Hátha valaki pont tud valami jó helyet a környéken.


Nálunk mondjuk van olyan diszkó, ahová a tizenévesek nem mehetnek be szombaton, de a zene ott is tucc-tucc, és a korhatár 23 év. 9 évvel idősebben nem sokra megyek vele. :/

2014. jan. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
Nem, dehogy! Persze, ha oda "akar" tartozni...
2014. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 viktor123456 ***** válasza:
81%

Baromság.

Miért jobb 10 éve sz*r házasságban élni?

2014. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
77%
ha bomba csaj akkor semmi gondja,kérdés hogy miért válogatott eddig
2014. jan. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Titii68 ***** válasza:
77%
Hol? Ott ahol jól érzed magad. Sokan félreértik a kérdést.Ha randi akkor már van hapsi is. Viszont a későbbi beírásaidból kiderült nincs hapsi. Akkor viszont ismerkedést kellett volna inkább írni szerintem. Amúgy mindegy hol, de érezd fesztelenül magad. Pozitív szemlélet, nyitottság az újra, és szerencse.
2014. jan. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem feltétlenül kell aggódni. Elég sok nő csak 30 felett válik igazán nőiessé, akkor érez rá, hogyan kell öltözködni, viselkedni, megjelenni, mikor kell megszólalni és mikor nem, illetve olyankor mit nem kell mondani, egyszóval éretté és nagyon vonzóvá alakul a személyisége által, persze ki-ki a saját "határain" belül. Elvileg egy 30-as nő elfogadja saját magát, és olyan pozitív energiái tudnak lenni, amellyel magabiztos kisugárzása van, a szépsége párosul a hivalkodástól mentes kacérsággal, és úgy általában jobban ért a férfiakhoz.


Sorolhatnék még sok pozitívumot, de a lényeg, hogy ezekből kell ki indulni szerintem.

A megfelelő férfi meg fog találni, vagy Te őt, de az, hogy ki a megfelelő vagy "az igazi" az elsősorban attól függ, hogy Te hogyan akarod látni saját magad, avagy hogyan "építed fel" saját magad.


Meglehet, hogy mondjuk a társkereső oldalak sok problémát is tudnak okozni, de bizonyos szempontból ki lehet használni amolyan közvélemény kutatási célból is. Arra gondolok, hogy pl. a stílusod, öltözködésed, frizurád, bemutatkozásod szövegének megváltoztatásával meg fogod látni, hogyan változik az ottani pasik érdeklődése, a stílusa, szövege, hogyan próbálnak kapcsolatba lépni veled és szám szerint mennyien ezeknek a változtatásoknak megfelelően. Persze némi hibaszázalék benne van a való élethez képest, de ha a korosztályt behatárolod legalább és ahhoz tartod is magad neten is és egyébként is, akkor ilyen szempontból ez jó lehet.


Ilyen mondatokat és gondolatokat egyszerűen törölj, felejts is el, hogy: "maradék kategória" és ehhez hasonlók.

A hapsinak kell méltónak lenni arra, hogy egyáltalán esélye legyen bármire is. :)

Amúgy meg statisztika szerint a 30 feletti édesanyák gyermekei intelligensebbek, mint a fiatal anyukáké :)


Én is keresgéltem hölgyet 36-39 évesen és persze úgy gondoltam, hogy 30 körüli nő lenne ideális. Sajnos nagyon sokan ebben korosztályban befordultak, pánikolnak, vagy túlzott igényeik és irreális elképzeléseik vannak. Egy kisebb részük pedig a saját 40+ éves nővérük külsejével rendelkezik... :( Szóval nem volt könnyű dolgom. Nálam úgy alakult, hogy inkább 20+ évesekkel tudtam kapcsolatot teremteni, több szempontból is tartalmasabbat, mint - egy ideig - a 30-34 közötti hölgyekkel. A legnagyobb különbséget abban látom - így utólag, a külsőségeket félretéve - hogy 20+ (22-26) korosztályban még pozitív, viszont a 30-34-35 éveseknél túlnyomóan negatív gondolatok, lemondás, pesszimizmus a jellemző. Ez pedig erősen rányomja a bélyegét minden ember életére.

Szóval csak pozitívan, szépen, ízlésesen :)

2014. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!