Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok ti mit tennétek most?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti mit tennétek most? Legyek paraszt v egy esélyt megér a dolog?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyon klassz csajt. Nagyon jól nézki jól tudok vele beszélgetni és melette még inteligens is. Csak az a baj h egyáltalán az én esetem szóval nekem nem az olyan típusú lányok jönnek be mint ő. Ő ilyen határozott, törekvő külsőleg magas alkatilag se nem kövér se nem vékony. Na már most nekem a vékony alacsony lányok az eseteim az ilyen kis törékeny lányok kis cuki lányok :D Már kétszer lemondtam a randit elég parasztba most harmadjára is rámírt h ráérek-e találkozni.. Találkozzak vele és adjak egy esélyt hátha lesz belőle valami? Vagy fölösleges egymás idejét pénzét rabolni?

2014. jan. 29. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Küld el hozzám én randizok vele.
2014. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, inkább küldd el hozzám. :P
2014. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy probat meger szerintem!
2014. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
hát... már alapjáraton elég paraszt vagy.... lehetsz ennél parasztabb is?
2014. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ez a két verzió van nálad, hogy vagy paraszt vagy, vagy megszánod? Elég rámenős, és barom, ha két pofáraesés után rádírt, vagy nagyon viszket neki. Ha nem akarsz tőle semmit, akkor minek rabolnátok egymás idejét?

Furcsállom, hogy egy intelligens, jól kinéző csaj arra vár, hogy egy olyannal találkozzon, aki kétszer "lemondta a randit parasztba". Lehet, hogy mazochista hajlamú...

2014. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
igen, meg a helyesírásod is csapnivaló. hajtsd el a lányt és írd meg neki, hogy később hálás lesz.
2014. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szánalomból járnál vele? Legyél férfi mond meg nem az eseted, így nem vesztegeted az idejét.
2014. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azzal kell parasztnak lenni, aki nem ért a szép szóból. Tapasztalataim szerint, ez az emberek zömére igaz (hogy nem ért a halk szóból). Tehát ha nem érti meg szépen, hogy nem, akkor legyél vele vadparaszt és bántó. :) 28/f
2014. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben rápróbálod...vagy kiveszi a veséd:)
2014. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Már paraszt vagy, már nem lehetsz az...
2014. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!