Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ugyanolyan minden egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ugyanolyan minden egyes lány jellemileg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jóképű srác, évente ha egy randi összejön, már összeteszem a két kezemet. Ált 20 elutasítás és 1 randi szokott lenni a dolog. Volt már módon randizni orvosnővel. pszichológusnővel, tanárnővel, lelkésznővel, szeretetszolgálatban dolgozóban. Egyik sem volt bombanő, átlagosak voltak. Előre, randi előtt megmondtam nekik, hogy kissé aszociális pasi vagyok, egyetlen barátom sincs, haverom is csak jó ha egy akad. Kerülöm az embereket, munkahelyen nem szól hozzám senki. De jó ember vagyok, tudok szeretni (csak a családtagjaimnál tudom kimutatni), kedvesnek ismer mindenki, csak nem beszélek sokat, jó ha percenként 2 mondatot kibökök magamból. Ezeket el is mondtam ezen lányoknak és mind mondták, hogy ez nem baj, csak adjam önmagamat. El is mentem minddel randira, de soha nem kerestek már utána, soha nem volt folytatása a dolognak. Pedig elvileg megértő, kedves nők voltak, de ezt valahogy nem lehet megérteni, ezt valahogy képtelenség elfogadni. Legyek öngyilkos? 25 felett vagyok már és még mindig szűz, barátnőm sosem volt, pedig imádnám, mindent megadnék neki. Csók is csak 2 volt, az sem ma, 6 éve. El vagyok kenődve. Tovább tetőzi a gondokat, hogy faluban lakom, 50 kmre a legközelebbi (20 ezres) kisvárostól is. Ilyen idős korban, 27 évesen barátokat szerezni már lehetetlen, ha az egyetemen nem sikerült, akkor itt már végképp nem. Ezt pedig egyetlen lány sem tudja lenyelni, még egy papnő sem. Baj van a nőkkel is (velem főleg, de az már így veszett), hogy ezt nem tudják elfogadni, hogy ilyen vagyok és kész. Nem szeretem már a női nemet, magamat meg egyenesen utálom. Vessek véget mindennek?
2014. jan. 31. 11:54
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Még olyan is elutasított, aki a Máltai Szeret szolgálatnál dolgozott és ténylegesen is arany szíve volt, de ezt nem tudja egyetlen nő sem elviselni. Egyformák, rájöttem.
2014. jan. 31. 11:56
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Aha, szóval mert nem jött be a kuka stílusod egyiknek sem, ezért már ugyan olyanok mind, értem.


Nos, ilyen felfogással marad neked a jobb kezed.

2014. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Noydra ***** válasza:
100%

Ha véget vetsz, a reményedet is megölöd...

Egyébként szerintem így a leírtakkal annyit tudok mondani, hogy lehet, hogy annyira keveset beszélsz, hogy a nők azt hiszik, nem érdekled őket. Nem lehet ez?

2014. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondas: "ha magas hazat akarsz epiteni, sokat kell foglalkozni az alapokkal" ... konvertald at a sajat eletedre!
2014. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
De nem tudok többet beszélni, mert szinte csak a szakterületemen vagyok jó, máshol kuka. Nem is tudom miről lehet egy nővel beszélgetni. Az, hogy hol lakik, mit dolgozik, család, mit csinál szabadidőben, mi a hobbija, milyen filmet vagy zenét szeret, ez nem sok. Pár perc alatt átmegyünk rajta és ülök, mint a dudva a kertben.
2014. jan. 31. 12:03
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz te akármilyen jó ember ha ezt képtelen vagy kommunikálni mások felé. Nem megértést kéne várnod, hanem meg kéne tanulni kommunikálni.
2014. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ismerted meg őket és hogy őszinte legyek, elég lelombozóan tudsz indítani. Nem kellene csodálkoznod, hogy lekoccintanak...
2014. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

A felhozatalbol latszik, hogy empatikusan tulerzekeny embereknel probalkoztal. Ebben latszik nemi tudatossag, gondolom azt hiszed Ok majd megertenek Teged.


Csalodasaid oka pedig csak annyi, hogy a kiszemelt "aldozataid" meg sem az elkepzelesed szerint cselekedtek.

2014. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

adj be magadnak 3naponta 50mg tesztoszteron propionatot.

és akkor alfahím leszel.

ne itt sírj, hanem cselekedj papa

2014. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Ha öt perc beszélgetés után ülsz csöndben egy találkozón, abból az jön le a nőnek, hogy nem érdekled. Ezek után miért vársz folytatást?
2014. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!