Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ugyanolyan minden egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ugyanolyan minden egyes lány jellemileg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jóképű srác, évente ha egy randi összejön, már összeteszem a két kezemet. Ált 20 elutasítás és 1 randi szokott lenni a dolog. Volt már módon randizni orvosnővel. pszichológusnővel, tanárnővel, lelkésznővel, szeretetszolgálatban dolgozóban. Egyik sem volt bombanő, átlagosak voltak. Előre, randi előtt megmondtam nekik, hogy kissé aszociális pasi vagyok, egyetlen barátom sincs, haverom is csak jó ha egy akad. Kerülöm az embereket, munkahelyen nem szól hozzám senki. De jó ember vagyok, tudok szeretni (csak a családtagjaimnál tudom kimutatni), kedvesnek ismer mindenki, csak nem beszélek sokat, jó ha percenként 2 mondatot kibökök magamból. Ezeket el is mondtam ezen lányoknak és mind mondták, hogy ez nem baj, csak adjam önmagamat. El is mentem minddel randira, de soha nem kerestek már utána, soha nem volt folytatása a dolognak. Pedig elvileg megértő, kedves nők voltak, de ezt valahogy nem lehet megérteni, ezt valahogy képtelenség elfogadni. Legyek öngyilkos? 25 felett vagyok már és még mindig szűz, barátnőm sosem volt, pedig imádnám, mindent megadnék neki. Csók is csak 2 volt, az sem ma, 6 éve. El vagyok kenődve. Tovább tetőzi a gondokat, hogy faluban lakom, 50 kmre a legközelebbi (20 ezres) kisvárostól is. Ilyen idős korban, 27 évesen barátokat szerezni már lehetetlen, ha az egyetemen nem sikerült, akkor itt már végképp nem. Ezt pedig egyetlen lány sem tudja lenyelni, még egy papnő sem. Baj van a nőkkel is (velem főleg, de az már így veszett), hogy ezt nem tudják elfogadni, hogy ilyen vagyok és kész. Nem szeretem már a női nemet, magamat meg egyenesen utálom. Vessek véget mindennek?
2014. jan. 31. 11:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

"egy lányért sok mindenen hajlandó lennék változtatni"

Legalábbis amíg beszélni kell róla, de tenni nem teszel az érdekében semmit.

2014. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
89%

Ha magadat nem becsülöd és tiszteled annyira, hogy változtass, akkor mégis hogy várod el, hogy egy idegen becsüljön és tiszteljen? Ha egyedül nem vagy boldog, akkor mástól hogy várhatod el, hogy azzá tegyen?


Mindenkinek annyi szeretet és megbecsülés jár, mint amennyit magának ad.


Nem a nőkkel van a baj, hanem veled.

2014. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Hogy tegyek az érdekében, ha nem akar velem lenni? Ha velem akarna lenni, akkor tennék meg sok mindent. De így, minek?
2014. jan. 31. 13:46
 24/33 A kérdező kommentje:
Nincs baj velem, csak óriási szeretet hiányom van. Ha ez is baj, akkor sajnálom.
2014. jan. 31. 13:47
 25/33 anonim ***** válasza:
Mert ha változol, akkor nagyobb eséllyel akar téged. Ha ezt nem vetted észre eddig magadtól, akkor zavar van a fejben is.
2014. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Mondtam már, hogy nem tudok változni. Ez nem úgy van, hogy hozzádvágnak 10 jó barátot és meg van oldva. Nonszensz,
2014. jan. 31. 13:55
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyanolyan minden egyes lány jellemileg. Vagy minden lányt ismersz a bolygón?

...sejtettem...


Az "ilyen vagyok és kész" hozzáállás, és a falusi siratóasszonyokat megszégyenítő panaszáradatod a fő probléma. Ha minden megoldási javaslatra kettő ellenkezéssel tudsz reagálni, akkor tök nagy élmény lehet veled kommunikálni, letörlöd a mosolyt 2 perc alatt mindenki arcáról. Barátokat szerezni pedig úgy lehet a legkevésbé, ha duzzogva összefonod a karod a tested előtt, és várod a sült galambot. Ahol laksz, semmilyen fiataloknak való közösségi program helyszín nincs?

És hogy ne csak savazzak:

Szépen, világosan, érhetően fogalmaztad meg a gondolataidat, helyesírási hibát sem lehet vagy csak max.elvétve találni a kérdésedben és kifejtésedben. Nyilván nem esik nehezedre a fogalmazás, próbáld meg élőben is kamatoztatni ezt a képességed. Ha végképp nem vagy a szavak embere, akkor olyan helyre vidd randizni a kiszemeltet, ahol nem csak egymással üldögéltek, hanem bowling, séta valami parkban, vagy előadás...stb...és akkor az is adhat témát. De amíg ez bekövetkezik, addig kommunikálj, ha máshol nem a neten, és keress lehetőséget arra, hogy "kitörj" a siralomházadból.

Amíg utálod magad, addig képtelen és érdemtelen leszel mások szeretetére.

2014. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Most 27 éves vagy, vagy 97?

Vernyákolás helyett meg kéne próbálni változtatni valamin, nem? A mártíromságot meg el lehet felejteni, az tényleg nem jön be a nőknek.

Lelki sérült vagy, és depressziós. Ha egyedül nem tudod ezt megoldani, akkor fordulj szakemberhez.

2014. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se lelki sérült, se depressziós. Bolond.
2014. jan. 31. 14:10
 30/33 A kérdező kommentje:
3 diplomám van, 3 szakdolgozatot írtam. A fogalmazásommal nem szokott probléma lenni. A többiről nem tehetek, hiába próbálkozok barátokat szerezni, soha nem keresnek. Ha felhívok valakit, hogy elmenjünk ide-oda sportolni stb, akkor lecsapják vagy nemet mondanak egyszerűen.
2014. jan. 31. 14:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!