Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ugyanolyan minden egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ugyanolyan minden egyes lány jellemileg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jóképű srác, évente ha egy randi összejön, már összeteszem a két kezemet. Ált 20 elutasítás és 1 randi szokott lenni a dolog. Volt már módon randizni orvosnővel. pszichológusnővel, tanárnővel, lelkésznővel, szeretetszolgálatban dolgozóban. Egyik sem volt bombanő, átlagosak voltak. Előre, randi előtt megmondtam nekik, hogy kissé aszociális pasi vagyok, egyetlen barátom sincs, haverom is csak jó ha egy akad. Kerülöm az embereket, munkahelyen nem szól hozzám senki. De jó ember vagyok, tudok szeretni (csak a családtagjaimnál tudom kimutatni), kedvesnek ismer mindenki, csak nem beszélek sokat, jó ha percenként 2 mondatot kibökök magamból. Ezeket el is mondtam ezen lányoknak és mind mondták, hogy ez nem baj, csak adjam önmagamat. El is mentem minddel randira, de soha nem kerestek már utána, soha nem volt folytatása a dolognak. Pedig elvileg megértő, kedves nők voltak, de ezt valahogy nem lehet megérteni, ezt valahogy képtelenség elfogadni. Legyek öngyilkos? 25 felett vagyok már és még mindig szűz, barátnőm sosem volt, pedig imádnám, mindent megadnék neki. Csók is csak 2 volt, az sem ma, 6 éve. El vagyok kenődve. Tovább tetőzi a gondokat, hogy faluban lakom, 50 kmre a legközelebbi (20 ezres) kisvárostól is. Ilyen idős korban, 27 évesen barátokat szerezni már lehetetlen, ha az egyetemen nem sikerült, akkor itt már végképp nem. Ezt pedig egyetlen lány sem tudja lenyelni, még egy papnő sem. Baj van a nőkkel is (velem főleg, de az már így veszett), hogy ezt nem tudják elfogadni, hogy ilyen vagyok és kész. Nem szeretem már a női nemet, magamat meg egyenesen utálom. Vessek véget mindennek?
2014. jan. 31. 11:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Elvárod, hogy az első tali után s nő keressen téged? Miért nem kezdeményeztél többet? Még szép, hogy nem fog keresni egy nő az első randi után, neked kell megtenned... pláne ha hallgatag voltál, és nem mutattál nagy érdeklődést.
2014. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 LeftBehind ***** válasza:
"kissé aszociális pasi vagyok, egyetlen barátom sincs, haverom is csak jó ha egy akad. Kerülöm az embereket, munkahelyen nem szól hozzám senki." - na például ezt a részt nyugodt szívvel kihagyhatnád az arzenálodból
2014. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogyha sem barátokat, sem társat nem tudsz szerezni akkor benned van a probléma nem másokban? Miért várod el másoktól az elfogadást, ahelyett hogy te változtatnál?
2014. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

"El is mentem minddel randira, de soha nem kerestek már utána"

Hmm. Ez itt érdekes részlet. Talán azért nem kerestek, mert Te vagy az állítólagos férfi? Lehet, hogy szegények reménykedve várták, hogy majd hívod őket vagy valami és végül elkönyveltek egy disznónak amiért mégsem?

2014. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de milyen lány akarna egy negatív, befelé forduló, depressziós pasival járni? El tudom képzelni azt a randit, ahol csak ültél csendben, és aztán vártad, hogy a lány rögtön beléd szeressen. Én tudom, hogy ez lelki probléma és nem tehetsz róla, de könyörgöm, meg lehet oldani, van a világon pszichológus. ĺgy ne várj csodát, és ne hagyatkozz arra, hogy majd valami jó lélek megsajnáljon. Ne sajnálatból akarj barátnőt! Győzd le magadban ezt a gátat, akármeddig tart is, sosincs késő. Aztán ha az ember jobban érzi magát, pozitívabb, nyit az emberek felé, sokkal jobban fog menni hidd el. Először talán barátokat kéne szerezni. Az nem megoldás hogy ülsz a fenekeden és sajnálod magad, és szidod kollektíve az összes nőt!
2014. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Itt helyböl több probléma is felmerül, amiket már le is írtak.

1. Egy kapcsolat alapja a kommunikáció. Akivel nem tudok elbeszélgetni, az nem kéne, unnám magam. Tényleg csak add magad, és ne görcsölj azon, mit kéne mondanod, akivel összeillesz, annál jönni fog magától.


2. Egy depressziós, lelkileg sérült emberrel nem lehet egészséges kapcsolatot kialakítani. Ezt már mindkét oldalról tapasztaltam is.


3. Ne indíts ilyen negatív siránkozással! Persze elöbb-utóbb úgyis mindenkiderül, de ha már belédszeretett valaki, könnyebben elfogadja, mintha rögtön elijeszted azzal, hogy nem tudsz kialakítani egy normális szociális kapcsolatot (vagyis nyersen mondva nem vagy százas)


4. Ne azt várd, hogy egy randi után a nö keressen!

2014. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Mert én nem tudok már ezen változtatni, egy lányért sok mindenen hajlandó lennék változtatni, de önmagamért már nem érdemes. Én másokért élek, nem magamért, nem vagyok egós.
2014. jan. 31. 13:19
 18/33 A kérdező kommentje:
Barátokat itt a világ végén és ennyi idősen már nem fogok szerezni, de párt még szerezhetek. Inkább most az érdekelne.
2014. jan. 31. 13:22
 19/33 anonim ***** válasza:

Azt egyetlen nő sem hiszi el, hogy majd miatta változni fogsz. Az ember csak saját magáért képes megváltozni.

Másrészt honnan tudnák ezt, ha nem vagy képes elmondani nekik? A nők nem gondolatolvasók.

2014. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nem érzem magamat depressziósnak és lelkileg sérülnek is, attól, hogy a kutyát sem érdeklem, én tisztában vagyok vele, hogy egyik sem vagyok.
2014. jan. 31. 13:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!