Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ugyanolyan minden egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ugyanolyan minden egyes lány jellemileg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jóképű srác, évente ha egy randi összejön, már összeteszem a két kezemet. Ált 20 elutasítás és 1 randi szokott lenni a dolog. Volt már módon randizni orvosnővel. pszichológusnővel, tanárnővel, lelkésznővel, szeretetszolgálatban dolgozóban. Egyik sem volt bombanő, átlagosak voltak. Előre, randi előtt megmondtam nekik, hogy kissé aszociális pasi vagyok, egyetlen barátom sincs, haverom is csak jó ha egy akad. Kerülöm az embereket, munkahelyen nem szól hozzám senki. De jó ember vagyok, tudok szeretni (csak a családtagjaimnál tudom kimutatni), kedvesnek ismer mindenki, csak nem beszélek sokat, jó ha percenként 2 mondatot kibökök magamból. Ezeket el is mondtam ezen lányoknak és mind mondták, hogy ez nem baj, csak adjam önmagamat. El is mentem minddel randira, de soha nem kerestek már utána, soha nem volt folytatása a dolognak. Pedig elvileg megértő, kedves nők voltak, de ezt valahogy nem lehet megérteni, ezt valahogy képtelenség elfogadni. Legyek öngyilkos? 25 felett vagyok már és még mindig szűz, barátnőm sosem volt, pedig imádnám, mindent megadnék neki. Csók is csak 2 volt, az sem ma, 6 éve. El vagyok kenődve. Tovább tetőzi a gondokat, hogy faluban lakom, 50 kmre a legközelebbi (20 ezres) kisvárostól is. Ilyen idős korban, 27 évesen barátokat szerezni már lehetetlen, ha az egyetemen nem sikerült, akkor itt már végképp nem. Ezt pedig egyetlen lány sem tudja lenyelni, még egy papnő sem. Baj van a nőkkel is (velem főleg, de az már így veszett), hogy ezt nem tudják elfogadni, hogy ilyen vagyok és kész. Nem szeretem már a női nemet, magamat meg egyenesen utálom. Vessek véget mindennek?
2014. jan. 31. 11:54
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem diploma kérdése...


Neked súlyon önismereti problémáid vannak. Ha még azt se ismered be, legalább magadnak, hogy veled van a baj, akkor nagyon-nagy baj van.


Barátok? Olyan emberhez vonzódunk, aki vidám, jól érezzük magunkat a társaságában, jókat lehet vele beszélgetni.

Te szívesen lógnál valakivel, aki nem beszél hozzád és bamba és nem keres?


A barátnő ugyanez.


Mindenki tud változni, ha akar. Te nem akarsz és szerinted így vagy jól ahogy vagy. Ezzen senki sem tud változtatni. És ne a nőket szidd, én sem akarnék olyannal lenni, akivel nem tudok beszélgetni.

Magadat fejleszd. Ha jól érzed magad a bőrödben, vonzani fogod az embereket. Csak ehhez az kell, hogy beismerd a hibáidat, és ne másra mutogass.

2014. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ne egy nö miatt változz, mert az csak ideig-óráig müködik, és végül kibújik a szög a zsákból. Magad miatt változz, az lehet hosszú távú.
2014. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Na jó, neked tényleg hiába beszélni. Nem baj, egyszer majd rájössz...
2014. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!