Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A netes társkeresőkön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes társkeresőkön a lányok egy része (nem tudom persze, hogy mennyi) miért támaszt irreális követeléseket a pasikkal szemben?

Figyelt kérdés
Ált. ott ismerkedek. Legtöbbször messze laknak 200+ kmre, így ne szokott összejönni a dolog, sokszor még találka sem. Ha pedig találok átlagos lányt 30 km-es körzeten belül, akkor mindig kiderül, hogy van valami ,,flúgja". Mondom ezt úgy, hogy 26-31 közötti viszonylag már érett diplomás nőkkel ismerkedek a koromból kifolyólag. De egy idő után 2-3 nap beszélgetés után mindig kiderül, hogy miért is vannak ezek a lányok egyedül. Kérdik, ugye van már saját lakásod 28 évesen? Mondom albérletben élek. Majd jön a hátttt, legalább nem otthon lógsz már, de jó lenne ha lenne lakásod is. (miből?, nettó 150 ezerből szegény családi háttér mellett?) Meg kérdik, nem küldesz (már láttak képet)csupasz felsőtestet képet magadról, ugye nem szőrös a mellkasod, attól undorodom fújjj (mindezt 31 évesen mondta, hogy nem volt világszépe, sőt). Meg emeled már fel a hajad, ugye nem kopaszodsz alatta? De mondom, egy kicsit, férfi vagyok, elég magas a tesztoszt. szintem. Erre mondják (nm egy), hajbeültetésen nem gondolkodtál még? No comment. Ezen kívül még sorolhatnám a 100 meg 100 elvárást ezektől a nőktől 30 fele is. Ha ők lennének a világ szépei, akkor elhinném ezt, de mivel jó esetben is 10 per 4 es lányok voltak, hiszen 1000 meg 1 millió szebb lányt láttam már az utcákon mászkálni, így kezd megrendülni a hitem ebben a rendes ,,csaj" dologban. Csak az a baj, hogy ezek a lányok, akikről írtam, ők vannak távolságban megfelelően közel hozzám, így ezekből kellene kihozni valamit. Élőben nem ismerkedem, nincs időm.
2014. febr. 1. 08:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor azok nem is igazi tanárok. Pénteken nem ülök 5 ig, akkor nekem délben vége. De hétfőtől csütörtökig tele van lyukasórákkal a dolog, és így van 9. órám is, ami 16.30 ig tart, de csak 5 kor lehet elmenni.
2014. febr. 1. 11:08
 12/14 Költőnő? ***** válasza:
hát ezt így azért nem merném kijelenteni, mert sztem ezt iskolája, órarendje és szakja válogatja
2014. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A netes társkeresőkön nem véletlenül vannak fenn a lányok.

Azt jelenti, h élőben kudarcot vallottak, nem viszik őket. Vagy a 0,000001 %-uk a hasonló helyzetben lévők. Szóval v. próbálj meg olyan nővel ismerkedni aki hasonló cipőben jár (nincs ideje semmire) v. inkább te is élőben ismerkedj. Pl. sport v. akármilyen rendezvényeken, felvonulásokon, stb. Utána úgyis neten a "legolcsóbb" tartani a kapcsolatot pl. facebookon..én így gondolom ;)

2014. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Aha. Szóval van heti két teljes napod, ami szabad. Ez már önmagában jó.

Az órára készülést meg nem feltétlenül csakis előtte nap este lehet ám megoldani. Ha tele vagy lyukasórákkal, akkor esetleg használd ki őket, ha lehet.

No meg általában az ember tudja előre az órarendet. Legalábbis gimis koromból az rémlik, hogy fél éven keresztül mindig ugyanúgy voltak óráink. Gondolom, tanárként is. Azaz nyugodtan tudsz előre készülni, ha épp van olyan időd, amit nem tudsz másra kihasználni.


Nekem amit írsz, eléggé kifogásszagú. Döntsd el, hogy akarsz-e csajozni vagy sem. Ha igen, akkor oldd meg, hogy legyen rá időd. Az alapján, amit leírtál, megoldható, ha VALÓBAN akarod.

2014. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!