Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az a dolog, amit kifejezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a dolog, amit kifejezetten utálsz az ellentétes nemben?

Figyelt kérdés
A kérdés így mind a két nemre vonatkozik. Nyugodtan írjátok ki magatokból :D

2014. febr. 27. 19:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Azt, hogy sokszor a farkukkal gondolkoznak, és azt hiszik, csak mert ők férfiak ezért a nők felett állnak.
2014. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

#8: Angolul az általad említett jelenség így hangzik:


"For every action, there is an equal and opposite raection"


Nők esetében:


"For every action, there is an unequal overreaction"

2014. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%
na,a 8-as már hisztizik is
2014. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, ha írtok valamit, akkor írjátok mellé, hogy melyik nemre értitek az adott mondatot :D köszi
2014. febr. 27. 19:39
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
#8: légy szíves szedj össze még egy kis észt, mert ez így kevés. Milyen alapon írsz te olyat le, hogy ha mindent tökéletesen csinálnánk? Ebből látszik, hogy nem ismered a férfi nemet és csak hebegsz-habogsz itt a dolgokról. Egyáltalán mi a tökéletes? Annyira relatív fogalom, szubjektív minden nő számára. Ha csak nyafogsz mint egy q rva de semmit sem mondasz el a pasidnak, hogyan tehetné tökéletessé a kapcsolatot? Ez két emberen múlik, mit osztod itt az észt?
2014. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Pain for Pleasure ***** válasza:
67%
Zokon veszik, ha visszautasítom a segítségnyújtásukat. Azt hiszik csak nekik lehet igazuk. Alkoholba fojtják a bánatukat, ahelyett, hogy megoldást keresnének.
2014. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Hisztiiiii!
2014. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mindig "aranyos" jelzővel illetnek.

F

2014. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Az őszinteség hiányát.
2014. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
35%

13-mas: Higyj, amit akarsz.

15-ös: Most épp te is hisztizel apukám, és amúgy sem azt írtam, hogy tökéletesen kell mindent csinálni, csak jól. Érted, nem rosszul, hanem úgy, hogy jó legyen. Amúgy én nem szoktam hisztizni, más eszközeim vannak. Pl. megkérem a párom, hogy vigye le a szemetet, nem teszi meg, hát akkor én sem, aztán majd ha kifolyik a kukából, akkor talán elgondolkodik rajta, de hiszti nincs, mert akkor nem vesznek komolyan.

Amúgy nyugodtan pontozzatok le, nekem csak az jön le ebből, hogy sikerült zavart okozni az erőtökben.

2014. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!