Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az a dolog, amit kifejezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a dolog, amit kifejezetten utálsz az ellentétes nemben?

Figyelt kérdés
A kérdés így mind a két nemre vonatkozik. Nyugodtan írjátok ki magatokból :D

2014. febr. 27. 19:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

A nőkben: azt hangiztatják hogy nekik a szeretet, gondoskodás, törődés, romantika, stb.. kell; de mégis a bunkóbb, nemtörödőm személyiségű fickókkal jönnek össze aki aztán a késöbiekben talán még veri is őket.

Amúgy meg aranyos kis teremtmények a lányok, legalábbis a töbsége.

2014. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21: zavar az erőben a kommentedben. Paradoxon.
2014. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
21-es: Az ilyen lányok miatt szégyellem azt, hogy én is nő vagyok.
2014. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
ha a pasik állandóan azzal jönnek,hogy mi csak a bunkó pasikat szeretjük,mert sz*rul esik nekik,hogy egy adott lánynak külsőre nem ők jönnek be hanem a "bunkók"....de igazából sokszor a pasik is ezt teszik..hiába lehet egy lány okos meg vicces meg szereti a Star Wars-t, ti , ha választhattok a szebb lányt választjátok a csúnyácskább helyett:| hm ez csak egy a sok közül:DD de senki se tökéletes na. elnézem a hibáitokat:)
2014. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Bunkó,gyökér pávákra buknak.
2014. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én imádom a nőket, kivéve ha buták. Akkor szörnyen meg tudok dühödni rájuk...

20/F

2017. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az őszinteség hiányát, írtam 2014 február 27-én. És akkor még nem is találkoztam vele... Szóval ugyanazt, csak végtelenszer többször.
2017. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Kollektíven nem utálok semmit a másik nemben, mert nem mindenki ugyanolyan. De amilyen tendenciák vannak randizásnál / ismerkedésnél, és nem bírom:

- azt, amikor vki nem képes végiggondolni, hogy a mai világban milyen veszélyes is lehet egy nőnek egy vadidegennel elmennie, és röhögnek meg problémáznak azon, ha a szervezésnél annyit kér a nő, hogy legyen egy fix randihely, hogy olyan helyen legyen, ahonnan egyedül is haza tud menni, ha nem akar a pasi autójába beülni randi előtt stb... vannak pasik, akik iyenkor elkezdenek problémázni, hogy drámakirálynő, paranoiás p...a, de gáz, hogy mennyire nem spontán, "de hát meglepihelyre akarlak vinni, az olyan romantikus, ezt miért nem értékeled", "miért nem akarsz az erdőbe jönni, a teázó unalmas, kommersz p...a"

- azok a pasik, akik azt hiszik, hogy feminista vagy liberálisabb beállítottságú csak férfigyűlölő, férfiasan öltöző, 200 kilós, kék és tsükés hajú, mikiegeres felsőben és bermudában mászkáló, csákánnyal vágott arcú nő lehet, és természetesnek veszik, hogyha csinosan, nőiesen vagyok öltözve, akkor a régi családmodell híve vagyok, és csodálkoznak, ha nem értek egyet egy mondjuk rasszista vagy homofób beszólással... nem egyszer fordult elő ilyen

- ő hív meg, és annyi illemtudás nincs benne, hogy legalább felajánlja a fizetést

- késés (még mielőtt vki elkezdené, tudom, hogy ez nőkre is ugyanígy jellemző)

- önsajnáltatás, exekről nyivákolás első randin

- amikor vkin látom, hogy csak p...t lát bennem, és nem érdeklem emberként, de úgy tesz, mintha ez komoly kapcsolat reményében való ismerkedés lenne és rendes randi

- első randira szobára vinne

2022. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!