Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezeljek egy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljek egy ennyire félénk fiút? Nagyon durva, viszont sajnos beleszerettem.

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban, akivel elkezdtünk beszélgetni Facebookon két hónapja. Majdnem minden nap beszélgetünk, egyszer össze is futottunk mert éppen várt a büfében és nagyon remegett a hangja meg zavarban volt, meg elmosolyodott csak így random miközben beszéltünk. De sajnos ennyi az összes, egyetlen negyed órás szünet amit végig dumáltunk. A bátyja is a suliba járt, beszélővozyonban vagyunk, ő azt mondta, hogy az öccse nagyon fél a lányoktól és nem lesz egyszerű dolgom vele, viszont tudja, meg mondta is neki hogy érez valamit felém. Viszont semmit nem mer csinálni pedig tudja hogy kölcsönös a vonzalom, próbáltam néha elhivni buliba, mindig mondta h jó, csak valami mindig közbejött az utolsó pillanatban vagy nekem vagy neki

Nem tudom mit tegyek, hogyan közeledjek egy ennyire felénk fiuhoz h ne ijesszem el. Hova hívjam, ha egyáltalán hívjam. Vagy várnám meg h lerendezze ezt magában és amikor ő késznek érzi magát akkor legyen valami?

Vagy mi? :(


19L/18F



2014. márc. 10. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

mi a fene?o.O


ez a gyerek nagyon jóképű izmos magas lehet, ha te ennyire akarod más különben a lányok az ilyen nyomikat úgy szétalázzák, hogy csak na

2014. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne várj, itt neked kellene lépned. Beszélj le vele egy közös mozizást, egy hamburgert, kiállítást, színházat, bulit. És ne hagyd, hogy lemondja - szólhatsz a testvérének is, hogy segítsen ebben.
2014. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A bátyjának mondjad, hogy küdje oda hozzád, hogy hívjon el mittomén... sétálni suli után, vagy ha beszélgettek, kérd meg h kísérjen haza, mert szabadon van egy kutya és félsz tőle
2014. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplán mond el neki hogy mit érzel,tudom,persze könnyű mondani,de én így látom legértelmesebbnek a dolgot,és ha ő is érez valamit irántad,akkor a többi meg már megy magától.Sok sikert :)

19/F

2014. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első

Sosem voltam olyan lány aki alázza a fiukat, nem külsőre megyek xd

2014. márc. 10. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nyomulj rá nagyon. Gondolj bele, fordított esetben mi jönne be neked. Valószínűleg az, ha lelkileg is megpróbálnának közelebb kerülni hozzád, sokat beszélgetnétek, és megpróbálnának "meggyőzni" arról, hogy nincs veled semmi baj stb. Első körben szerintem ne azt éreztesd vele, hogy "úgy" akarod őt, ez így kemény "teljesítménykényszer" lenne egy félénk fiúnak. És talán még nehezebb neki úgy, hogy tudja, kölcsönös a vonzalom, mert talán fél, hogy elveszíthet téged, vagy nem lesz elég jó neked. Ne arra várj, hogy ő lépjen, mert lehet, hogy nem fog, inkább te lépj, de szerintem óvatosan.
2014. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"érez valamit" Ez kevés!


Próbáltál egy félénk fiút buliba hívni!<=Jeles!rögtön a hideg vízbe dobni.


Egyszer közeledést írsz máskor meg "viszont sajnos beleszerettem."


Ha komoly ez nála és az ellenkező nemnél a legerősebb a gátoltság akkor az nem pár napocska-hetecske lesz amíg lerendeződik benne,valószínűleg te akkor már más oldalán leszel(ami nem mondom hogy baj),esetleg segíthetsz lökdösni mint barát/haver,de hogy ti továbbfejlődjetek együtt?Jó lenne pár hónap múlva megnézni hogy alakult ez.

2014. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!