Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek olyan férfiről (rólam,30 éves), aki soha nem akar saját lakást (más nyugati országokban sem dívik ez már), mindig albérletben él, van saját autója, de 2-3 évente mindig váltja a várost, ahol él és a munkáját (Pestre nem megy)?

Figyelt kérdés
Párja nincs, nem is akar. Felesleges. 10-20 milliós hitelt meg nem akar felvenni, hogy 10 évig törlesszen, aztán ha megszűnik a munkája (mert ez ma divat, hogy úgyis fuccs egyszer minden meló)és esetleg nem talál másikat, akkor ne vigye a bank a feje fölül.
2014. márc. 13. 17:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

,, A saját lakás az egyik legrosszabb befektetés, növeli a munkanélküliséget, elnyújtja a munkába járással töltött időt, ráadásul az ingatlanpiac gyakran összeomlik, maga alá temetve a lakástulajdonosok egy jelentős részét. Legalábbis egy elemzés erre a következtetésre jut.

Gazdasági ügyintéző

Szenior bérszámfejtő

Oktatási csoportvezető

Álláshirdetés


Kutatások bizonyítják, hogy a magas lakástulajdon-hányad nem segíti az építőipar fellendülését, nem hoz létre szebb és jobb minőségű lakásokat. Inkább merevebb munkaerőpiacot, magasabb munkanélküliséget, a munkába járás átlagos idejének növekedését, és kevesebb számú vállalkozást eredményez. Aki elkezd "keresni", és nincs saját lakása, Magyarországon többnyire egy szép házról vagy lakásról álmodik, a közgazdaságtan logikája alapján ugyanakkor megeshet, hogy élete egyik legrosszabb befektetése előtt áll, amivel még ráadásul a társadalom egészének is árt – írja a Pénzügyi Szemle Online blogja.


Ha van saját lakásod, az jó, ha nincs, akkor sajnálnak. Ez többnyire igaznak bizonyul Magyarországon. Franciaországban, Németországban, vagy épp Japánban ugyanakkor az emberek mindössze felének van saját lakása. Oroszországban, Nepálban vagy Mexikóban ugyanakkor rendre 80 százalék fölötti ez az arány. Akkor most ki a gazdag, ki a szegény, akinek van saját lakása, vagy akinek nincs? Kinek a jobb, a nepálinak, vagy a németnek? – teszi fel a kérdést a blog."

2014. márc. 13. 17:27
 2/13 A kérdező kommentje:
2014. márc. 13. 17:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez hogy jön a randi kategóriához? Egyébként semmi véleményem nincs róla. Az albérlet az elég szar, mert akkor mindig másokhoz kell alkalmazkodni, ilyen szempontból nem a legjobb parti vagy.
2014. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Párja nincs, nem is akar."

Innentől kezdve nincs miről beszélni.

2014. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is 8 éve albérletben élek, ugyanerre a következtetésre jutottam. Gyönyörű lakásban lakom, nem engem terhel az értékromlása, ha bármi gond lenne vele, maximum tovább költözöm. Persze, ha telne saját házra, azonnal vennék!

Az pedig, hogy nincs párod, mert feleslegesnek tartod, a te döntésed. Ilyen ember vagy. Nekem nem függ össze a lakás kérdéssel.

2014. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tág tűrésű vagyok, tudok alkalmazkodni. Ha meg olyan, hogy nem lehet, akkor elmegyek másik albérletbe. De teszem fel, veszek 10 millióért lakást, aztán ,,eccer" csak felhúznak egy bányát 200 méterre vagy kamionsztrádát építenek és megőrül az ember a zajtól, portól, akkor mi lesz?
2014. márc. 13. 17:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg nem értem a kérdést. A kérdés maga is felesleges. Te dönts arról, hogy neked mi a jó: saját lakás vagy albérlet, ennyi. Ez akkor, ha nem lesz párod, csak téged érint és téged érdekel.
2014. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezzel számolni kell. De nem lehet úgy leélni egy életet, hogy folyton rettegek, hogy mi lesz, ha... De, ha nincs rá pénzed, akkor meg eleve értelmetlen ezen gondolkodni. Vagy most lenne rá és azért kérdezed?
2014. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nincs és nem is hiszem, hogy lesz párom, külsőre nagyon ne vagyok az az elmegy típusú pasi sem, plusz ha akad is nő, akinek bejövök, az meg ezt nem érti, hogy nem akarsz saját vagy majd közös lakást? Hülyének néznek én meg őket annak, patthelyzet.
2014. márc. 13. 17:54
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon zsír, magad ura vagy, ha valami nem tetszik lelépsz másik városba, új munkát keresel, nagyon tuti! király! jól csinálod!
2014. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!