Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek olyan férfiről (rólam,30 éves), aki soha nem akar saját lakást (más nyugati országokban sem dívik ez már), mindig albérletben él, van saját autója, de 2-3 évente mindig váltja a várost, ahol él és a munkáját (Pestre nem megy)?

Figyelt kérdés
Párja nincs, nem is akar. Felesleges. 10-20 milliós hitelt meg nem akar felvenni, hogy 10 évig törlesszen, aztán ha megszűnik a munkája (mert ez ma divat, hogy úgyis fuccs egyszer minden meló)és esetleg nem talál másikat, akkor ne vigye a bank a feje fölül.
2014. márc. 13. 17:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ezt a ,,saját lakás kell süketelést" is úgy veszem észre az ismeretségi körömben, hogy 10 ből 7 szer a nők erőltetik, mert pottyantani akarnak. Ha meg viszi a bank (rendkívül sokszor), akkor meg pislognak és vinnyognak. Nekem ez nem kell, majd ha 45-50 éves leszek és még élek és találok olyan állást, ahol tényleg 15 évre lehet nyugdíjig tervezni, na majd akkor. De még nem!
2014. márc. 13. 18:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Ugye ez most csak vicc?

Arra fogod, hogy nincs párod, hogy nem akarsz saját lakást?

Ez elég kövér ostobaság, a párommal albérletben laktunk, 800 km-re innen, most is ott lakunk, és már felmerült, hogy következőnek hova költözünk, még 500 km-rel arrébb.

2014. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Párja nincs, nem is akar."


Akkor meg kit érdekel, mit gondolnak rólad mások? Miért bizonygatod az igazadat? NEKEM nem lenne megfelelő ez az életmód, szeretem az állandóságot, de ha neked ez így jó, akkor csináld.

2014. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!