Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok olyan pasival aki még börtön szűz?

Figyelt kérdés
A mai világban már az a ciki ha valaki még nem volt börtönben régen pedig az volt ha valaki volt.és a lányok többsége jobban szereti a rossz fiúkat mint a kis fiús besz+.ri majmokat.ti lányok járnátok olyan fiúval aki még egy napot sem volt börtönben?

2014. márc. 26. 16:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok rasszista, ne haragudj a kérdésért, de te roma vagy?

mert Jászapátit írtál, és mondjuk a roma körben ez előfordulhat

2014. márc. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18%
Igaza van a kérdezőnek egyetértek énis jobban szeretem a kigyúrt gazdag genszter fiúkat jobbak is az ágyban és ezen lehetne vitatkozni így van és kész
2014. márc. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen roma vok.
2014. márc. 26. 17:09
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen. De ha nem jár mellé bónuszban agy ,(mint a te esetedben) akkor nem.
2014. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem akik voltak már börtönben sokkal szexibb férfiak mint akik nem azok akik nem voltak még börtönben azok nem is tudják mi is az a igazi élet.

I

2014. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azt írtad roma vagy. Nem akarok rasszista lenni, de szerintem inkább a roma kultúrában a menő, ha valaki "olaszos gengszter" és már börtönben is volt, néhányan még családi ünnepet is tartanak, ha valaki letöltötte büntetését.


Úgyhogy válaszolok: ha valamelyik lánynak menő az, hogy pasija börtönviselt volt, akkor az a lány primitív. Ha nem menő, az a normális, a normálisabb lányok, mindegy hogy roma vagy magyar, vannak normális roma lányok is, nem azt látják férfinak, aki bűnözött és leült x-y évet, hanem aki tényleg férfias, magabiztos, jó kiállása van és ehhez még "menőnek" meg "rajnak" sem kell lennie, hanem "igazi férfinak". A társadalom nagy része nem a kemény csávónak látja a börtönviselt embereket, hanem elkorcsult embereknek.


Ha még mindig mantrázni fogod a "nem akarok börtönszűz lenni, nem akarok börtönszűz lenni" dolgot, akkor javaslom költözz fel egy jobb környékre jobb munkalehetőségekkel, új emberekkel és tégy úgy, hogy ne a suttyók legyenek büszkék rád, hanem tanulj szakmát vagy egyetemen egy szakot (csak ne büfészakot, hanem mondjuk mérnökit), légy lelkiismeretes szakember és dolgozó és ezzel elismerést szerzel magadnak.


Tudom, hogy előitéletes vagyok, de a kétbites agyalágyult skinheadek szoktak hozzáállni úgy a dolgokhoz, hogy "írtsuk ki x-y népcsoportot". Ha teszel azért, hogy tanult valaki és nem bűnöző vagy, akkor azzal a romaságnak is jót teszel, hogy eggyel kevesebb ok miatt nézzék le őket, de főleg azonak, akik mondjuk orvosok, ügyvédek akarnak lenni vagy csak ki akarnak törni a putriból.


És ne értsd úgy, hogy én most egyből rádmondtam, hogy most te bűnöző vagy, pláne hogy te magad mondtad, hogy börtönszűz vagy. Te is marhaságnak tartod, hogy "csajok a böris pasikat szeretik", és ezt jól is gondolod, mert tényleg marhaság.

2014. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!