Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok hozzá, ha egy kedves kolléganőtök megkérdezné tőletek, hogy nem e ültök be valahova beszélgetni munka után? Túl rámenősnek találnátok? Inkább szeretnétek Ti megtenni az első lépést?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy tetszik egy munkatársam már elég régóta,és meguntam,h mindig csak szemezünk egymással,és nem történik semmi,ő nem lép...

Ezért arra gondoltam,hogy kezdeményezek én.


2014. ápr. 3. 18:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
48%
Nem az a lényeg, hogy egy "e" HANG (mert beszédben ugyebár nincsenek betűk), hanem az odafigyelés és igényesség hiányával lenne gondom.
2014. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Értettem, Mr. Tökéletes. :)
2014. ápr. 5. 18:47
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tökéletes, csak nyelvtannáci, leszel szíves így szólítani :D
2014. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
54%
Intelligens ember odafigyel a helyes beszédre. Az, hogy neked erre nincs igényed, tökéletesen mutatja az értelmi képességeid (hiányát).
2014. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én rögtön mondanám hogy menjünk hozzám, de én bunkó vagyok
2014. jún. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!