Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 4-es metrón fotóztam ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 4-es metrón fotóztam ma a Keletinél, amikor megláttam egy lányt. A lányt. Végig egymás arcába néztünk. Bővebben lent, hogy állnátok neki keresni?

Figyelt kérdés
13:25-kor történt. A lány onnantól nézett engem, hogy a mozgólépcsőről lelépett. Felszállt a kocsiba, ahonnan szintén végig egymást néztük. Felszálltam egy ismerősömmel, egy lapra leírtam a számom, és a II. János Pál Pápa téren szálltunk le. Oda akartam adni a számom neki, de éppen elfordult és a telefonját nyomkodta akkor. Nagyon tetszett, amikor leszálltunk, akkor mintha bánatot láttam volna rajta. Vissza akartam rohanni, de csukódott az ajtó. Egy nagyon rossz képem van róla, az az egy kép lett rossz az egész nap. Mit tennétek? Meg szeretném találni!

2014. ápr. 9. 19:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Másfél órát vártam, nem volt ott. :( Holnap megpróbálom még egyszer, hátha.
2014. ápr. 10. 14:52
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk ugyan azon a napon próbáld meg mikor láttad jövőhéten mert akkor nagyobb az esélye hogy ott lesz.
2014. ápr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De szuper! :') TALÁLD MEG!!! :D Szorítok!
2014. ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Találkoztam vele ma, és beszélgettünk, barátja van. Azért köszönöm szépen mindenkinek a biztatást és segítséget! :)
2014. ápr. 11. 20:36
 15/15 anonim ***** válasza:
lol hatalmas pacsi ha megtaláltad :DD
2014. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!