Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsonyság és a rondaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyság és a rondaság a legkegyetlenebb kombó (plusz szegénység) hogy örökké szűzen és feleség, utód nélkül haljál meg?

Figyelt kérdés
Mostanság ez hatványozottabban igaz. Édesanyám is már 50 éves és nézelődik társkeresőkön, mert édesapám 10 éve elhunyt és szeretne társat magának. De ott azért találkozott már jó néhány 50 feletti magányok, nőtlen, gyerektelen férfival, akik elkeseredetten élnek. Közös ismérvük a legtöbbnek, aki ilyen, hogy szakunkások és 167 centisek, vagy az alattiak. Nem is túl vonzóak, anyám szerint. De még így is ez a szám ritka, mert ha 50 férfiból 1 ha ilyen, a többi (ahogy anyám mondta) elvált, vagy özvegy és majd minden van gyereke. Szerintetek ez a szám ez a kb 50 per 1 es mutató hogyan fog alakulni a mi korosztályunk számára (ugye 20-30 közötti itt a legtöbb kommentelő)20-25 év múlva? Marad ez az arány vagy javul vagy romlik? Ha romlik mi az oka, ha javul az mitől lesz szerintetek? Mert azt látom, hogy rengeteg a 25 feletti magányos, nőtlen, vagy ha nő, akkor férfi nélkül élő nő. Komolyan kérdem.
2014. ápr. 19. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
így van! semmi esélyed neked annyi...sajnálom
2014. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
ugyan ez volt az első gondolatom...
2014. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Így van fiúk, aki ilyen, annak lőttek. Az belehúzott a rosszba keményen, de én sajnálom őket. Szerencse, hogy én és az összes haverok 180 felettiek vagyunk és lepcses szájúak, mert mi is megszívtuk volna ezt a dolgot, ha a természet elbánik velünk. Mák. Te is jó géneket kaptatok? Vagy szivacs van? Ha szivacs, akkor ez miben nyilvánul meg?
2014. ápr. 19. 22:53
 4/14 anonim ***** válasza:

nyugi... hány éves vagy? fiú/lány vagy? (magadban válaszolj ;) ) ráérsz ilyeneken izgulni... itt a húsvét, menj el locsolkodni


sz@rd le, hogy kicsinek és/vagy csúnyának tartod magad, lehet h az is vagy, de nem kell ilyeneken izgulni, lehet idegeskedni megannyi máson is, ami ellen tudsz is tenni vmit

2014. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
#2. vagyok és lány :-D szóval nincs ilyen problémám... csak unom a sok nyafogó "pasit"
2014. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok alacsony és kövér sem, mégse volt még soha csajom...
2014. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha jóképű sem vagy és gazdag sem, akkor átlépnek rajtad a nők. Ahogy elnézem, ez az arány már csak romlani fog...
2014. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez igaz utolsó.. Nekem sem volt még barátnőm, mert ronda vagyok.. Változtattam magamon amennyire lehetett, de nem sokat segített.. A lányok ugyanúgy elutasítanak a külsőm miatt. 17/F
2014. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Alacsony vagyok, ronda és még dagadt is (értsd: nem kis pocak, hanem hatalmas zsírtömeg van rajtam, abból is az a fajta, ami löttyedt, mivel szinte zérus izomtömeggel rendelkezem). Ezek mellett hiába van pénzem, úgy sincs olyan lány, aki egyáltalán szóba állna velem.
2014. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
Most hiába pontoztok le, ha így van. :-D Nem az a probléma, hogy hogy néztek ki, hanem az, hogy rinyáltok állandóan és ennél nincs kiábrándítóbb dolog a világon. Persze megint jön a lepontozás, hogy nyugtassátok a pici kis lelketeket.... csak hogy ettől még nem lesz jobb... Sokan itt cseszik el az életüket, szóval egy tipp: ne rinyáljatok és sokkal jobb lesz.
2014. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!