Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyilvános dicséret okán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános dicséret okán megsértődött a kiszemeltem. Jogosan tette?

Figyelt kérdés

Az első randi alkalmával találkoztam a csajjal, jól elbAszélgettünk, meg minden, aztán egyszercsak láttam, hogy rápillantott arra a bizonyos helyre (na ugye tudjátok már, hogy miről van szó Xdxdxd), kapva kaptam az alkalmon és megdicsértem a melleit. Ez a hülye erre azt mondta, hogy zavarba hozom és nem is igaz, ezért odamentem két idegen palihoz és megkérdeztem tőlük, ők is nekem adtak igazat, majd megkérdeztem mégegy srácot és ő is hasonlóan gondolkozott, ezen a csajszi annyira meghatódott, hogy azt mondta, mennie kell és elhúzott. De mostmár kezdem azt gondolni, hogy kicsit sértő lehetett számára ez az egész. Ti mit gondoltok?


19/f



2014. ápr. 24. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy ez csak kamu. Idegen férfiakat leszólítottál, hogy hé, srácok, sztetek jó melle van a csajnak? Jó, hogy meg nem kérdezted őket, vajon sztük jó e az ágyban...

Nyilvános dicséret.. azt hittem, kicsit túl hangosan mondtad, hogy szép a ruhája, de ez... :)

2014. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Oké, srácok. Kamu volt, unatkoztunk koleszban. :)

Köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 24. 21:20
 13/15 anonim ***** válasza:

Persze... Ha már kiírtok egy kamu kérdést, ennél nagyobb baromságot találtok ki...

Ez sajnos nem kamu. Vannak ilyen hülyék, akik ezt simán megteszik egy első randin.

2014. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDDDDD jó, akkor tényleg így történt. bassszuuuuuus... :( szerintetek megsértettem?
2014. ápr. 24. 21:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát, második randi már nem lesz.... :DDD
2014. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!