Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hangoztatják azt a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatják azt a nők, hogy a férfiakból kiveszett a férfiasság, miközben az egészet saját maguknak köszönhetik?

Figyelt kérdés

Nem veszett ki egyáltalán, csak egyszerűen ők nem hagyják érvényesülni a férfiakat, és utána előszeretettel hangoztatják, hogy már nincsennek igazi férfiak.


Csak a saját tapasztalataim alapján beszélek. Nem szoktam azonnal elhívni senkit sem randizni, hanem mindig alszok rá párat, de utána viszont elhívom a lányt. Mostanában ez nem történt meg egyszer sem, mert már aznap a lányok hívtak el kb. A legutóbb már mondtam is, hogy jobb a férfi szerepeket a férfiakra hagyni. Igazából idegesít már néha, ez a mentalitás, hogy "mindent, most, azonnal, én irányítok".


Csak nem értem minek ez. Meg akkor utána minek panaszkodni. Meg amúgy így el van rontva az egész szerintem, ezzel a sürgetéssel, meg felcserélt szerepekkel.



2014. ápr. 29. 17:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hajjaj, mar veszekedni se tudsz?

a "nemtudom " es a hasonlo valaszok csak aztmtukrozik, hogy valakinek vagy jincsenek gondolatai,,vagy nem meri kimutatni oket a masik rlott.... valassz, szerinted a Te feleseged,melyik? Mindketto jellemez Teged is.. es sok a hulye ember, de keves az, akinek nincsenek gondolatai...

2014. máj. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hagyom érvényesülni a férfiakat, de te egy csiga vagy. A férfi képes döntést hozni és határozott. Vagy elhív, vagy nem, de én nem fogok arra várni, hogy megálmodja akar-e egyáltalán valamit. Én tuti nem hívok el férfit, de ha ő nem hív el, elhív majd más.
2014. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!