Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes ezt folytatni? LENT!

Figyelt kérdés
PLS OLVASSÁTOK EL >> Szal van egy lány akit szeretek meg minden nem is ez a baj, lassan fél éve h járunk de ritkán tudunk találkozni mert egyszerűen az annya tiltja (nemtudom miért)eddig tűrtem is szó nélkül de most már felmerült bennem a kérdés >> Van értelme ennek<< Már akartam is neki szólni de hogy jött a karácsony gondoltam megérdemel még1 esélyt(elvégre nagyon sok szépet kaptam tőle). De most jön a szilveszter és tetszik egy másik lány akivel nyagyon jóban vagyok és lehet nálunk lessz szilveszterkor és össze is jöhetnénk.DE megcsalni nem akarom a bnőmet ugyh vagy elmondom neki vagy nemlessz semmi a másik lánnyal... Pls válemyént 13/F (és nemondjátok hogy kicsi vagyok még hanem véleményeket pls)
2009. dec. 27. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Az a véleményem, hogy tanulj meg írni.


Komolyabban: nincs értelme. Te döntöd el, hogy megéri e neked szenvedni ezen, vagy belevágsz egy másik kapcsolatba. Fél év nem hosszú idő, lépj ki ebből és keress egy stabilabbat. Szerintem.

2009. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha szereted és ő is téged csak az anya tiltja ki a frászt érdekel?? Mert engem nem érdekelne egyáltalán ha szeretem :)

Szerintem ezért ne hagyd ott :(

2009. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Szegény lány :'(
2009. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az nemis lenne gond h csak azt nem engedné. De titokban nem tunk talizni mert elég messze lakunk és ha megyek az annya ki sem engedi már :S
2009. dec. 28. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még elég fiatal vagy ahhoz, hogy minél többet tapasztalj meg az életből. Szerintem annyira nem vagy oda ezért a lányért, ha már a másikon is jár az agyad. Szerintem beszélj vele, úgy korrekt, és lépj tovább.
2009. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a barátnőd tehet róla, hogy az édesanyja ilyen...

Talán beszéld meg az anyjával ezt, hogy szeretnéd többet látni a barátnődet stb. Nem kell egyből feladni!

2009. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem adtam fel! HArcolok! Köszi mindent! :D
2010. jan. 1. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!