Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes-e fél év után folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e fél év után folytatni?

Figyelt kérdés

A 18. szülinapomon összejöttem egy lánnyal, beleszerettünk egymásba.

Annyi a baj, hogy a lány pesti és a távkapcsolat így nem működne, ezért úgy döntöttünk, abbahaggyuk.

Valószínűleg szeptembertől pestre költözöm az egyetem miatt, ezért az lenne a kérdésem, hogy szerintetek van értelme megkeresni, és megpróbálni újra?


2010. ápr. 10. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát hogyha még mindig szereted és ő is téged, akkor persze(:
2010. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha igazán szerettétek volna egymást a távkapcsolat is működött volna,ha akartátok volna... de ne legyen igazam:) szerintem akik igazán szeretik egymást bármit felvállalnak egymásért...a távkapcsolat is egy ilyen dolog:P

Elmondom a történetemet, mely alapján azt mondom, hogy talán működhet, akkor is ha a távkapcsolatot nem akartátok.

17 éves voltam mikor megismertem a páromat. Akkor egymás melletti suliba jártunk gimibe...nagyon szerettük egymást...az egyetemi éveinket terveztük, akkor csak pár hónapja voltunk együtt...úgy nézett ki a dolog hogy egymástól 15o km re leszünk egyetemen. Akkor a párocskám kijelentette, hogy ő nem bírná elviselni a távkapcsolatot, és hogy akkor szakítani fogunk...Azóta eltelt több mint két év, és a szakítás fél percig nem merült fel:D szóval változik az ember hozzáállása... most 15o km van közöttünk:( de jobban szeretjük egymást mint valaha.

Szerintem próbálkozzatok, ha fontosak vagytok egymásnak az úgyis kiderül előbb-utóbb...és akkor jó lesz. Egy próbát megér

2010. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát ha a csaj pesti.. és te is ott leszel neki szeptembertől.. akkor végülis csak pár hónapot kell távkapcsban lennetek.. azt meg kibírjátok ha tényleg szeretitek egymást.
2010. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

HKöszi a válaszokat, annyi a baj, hogy ő kb. azt mondta hogy nagyon szeret(úgy érzem, igazat mond), de ennek nincs értelme úgy, hogy kéthetente egyszer találkozunk-jó esetben.

Persze lehet, hogy ez csak terelés, de úgy érzem igazat mond.

Csak tudjátok ez így nem élet mert nem tudok, másra gondolni:(

2010. ápr. 11. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!