Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha megbántottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megbántottam a barátomat? Talán túl féltékeny voltam? Részletek lent

Figyelt kérdés
Szilveszteri buliba készültünk, de anyám megtiltotta hogy kitegyem a házból a lábam mert "félt". a barátom meg úgy döntött még is elmegy én meg ere elggé féltékeny lettem, mert egy csomó szingli csaj lesz ott! ő ezt nem fogta föl. talán én hibáztam???
2009. dec. 31. 22:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ne haragudj de vedd elő ujból a berbie babát,valahogy 14 éves korban nem a fiúzás legyen a központi téma,nem akarlak persze megbántani,szal azt csinálsz amit akarsz.
2009. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

2 hozzászólásom lenne az előzőhöz!

Rohadtu* elegem van abból hogy osztjátok a véleményt midnenki körül hogy : 14 évesen ez a legnagyobb bajod inkább menj vissza babázni...!!!!??

Igen rohadtu* ez a legnagyobb baja és én úgygondolom hogy akik ilyenekt válaszolnak azoknak vagy nem adatott meg eddig és remélem sohasem ha ilyeneket írnak! ,hogy pasijuk legyen....! Vagy szét unják az agyukat!

És még sok más!!

2)ezt neki még nemírtátok : helyesírási hiba: Elösször tanulj meg írni utána csajozz!

Emberek k*rvára nem ezt kérdezi az aki segítségre szorul és feszült ideges mert nemtudja mitkell tennie!

És ilyen fasságokkal akarjátok nyugtatgatni!

2010. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok,megpróbálok segíteni.

Nem hibáztál te semmit! Féltetted a pasidat de ő ezt nem értékelte. Elment a buliba => Nemtuodm pontosan bejössz e neki de szerintem nemszeret annyira mint amennyire te szeretd őt! Én ha a barátnőm megkérne rá h ne menjek biztos vagyok benne h nemmenék el! Szerintem ennek rossz vége lessz (sajnálom)!:(...! De lehet h a srác annyira töketlen h húzza az időt és nemmer veled szakítani. Sajnos nemlátok a fejébe nemvagyok EDWARD xd!

Kérdezd meg tőle szeret -e ő annyira mint te őt.

Én a helyedben rég szakítottam már vele. Van sokkal normálisabb pasi ,ha most nemis ígylátod de én biztos vagyok benne. Remélem tudtam segíteni!

14F

2010. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

boccs lemaradt a válaszból

*Én a helyedben rég szakítottam volna már vele

2010. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi! de öö szóval:$ már szakítottam vele, aztán vissza vettem nem bírtam nélküle! és öhh jah Twilight fan?????? xD mert ha igen robert pattinson feb.10-én jön budapestre a budai várba a hilton hotelbe xD hogy tudom xD
2010. jan. 15. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!