Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova tűntek a normális pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a normális pasik? (26L)

Figyelt kérdés
Azok, akikkel lehet sétálni, beszélgetni, moziba menni, hülyéskedni anélkül, hogy már az első perctől kezdve a sex körül forogjon minden...
2010. jan. 5. 14:23
1 2 3 4 5
 31/47 anonim válasza:

meginn a 17:26os vagyok :D


a csókkal teljesen igazad van :):)

de a többibe belekötök :D

ez nem igaz...mármint estemben legalább is nem és a barátaim esetében sem...sőt...(és gondolom jópár ember van aki esetében sem ,már ha csak az előző válaszolókra is gondolok)

nem a külső alapján keresek magamnak párt...jó, nyilván azért számít az is, de inkább azt nézem hogy a lánynak van e tartása (és itt most nem arra gondolok hogy egyenes e a gerince vagy sem)....

2010. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Hm. Alapjában véve ha csak barátot akarsz akkor lehet ilyet szerezni. De ha meg nem kezd el egy férfi szexuálisan viselkedni, akkor meg csak barátnak akarja majd őt a lány. Hülye a természetetek, erről nem a férfiak tehetnek. :D

Én pl. lennék ilyen.

2010. jan. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Sziasztok ismét! :)

(A Valakinek majd válaszolok az emilre, csak még nem jutottam el odáig...)

Szóval... szexualitás... Akkor elmondom, hogy én hogy "képzelem": mondjuk egy hosszú séta után vagy esti mozi után otthon bármi történhet éjszaka... Sőt, történjenk is! Csak mindez ne azelőtt történjen, mielőtt még megismerjük egymást jobban és kialakuljon az az érzés, hogy: "Nagyon AKAROM Őt!" Tehát legyen idő az ismerkedésre, barátkozásra, a többi meg úgyis jön magától! Rosszul látom?

2010. jan. 6. 08:11
 34/47 anonim ***** válasza:

...és egyszer csak megjelent fehér lován a királyfi, majd megpillantván az álmaiban szereplő angyalénál is gyönyörűségesebben csillogó szemekkel megáldott leányt, amint épp egyszerű szoknyácskájában és fejkendőjében kecses derekával a virágokért hajladozva a rét megannyi szépségében gyönyörködvén, a lágy, tavaszi fuvallat bele-belekapván szép hosszú, balzsamillatú fürtjeibe, a néha fellibbenő szoknyája alatt láthatóvá varázsolt hamvasan fehér bőrének bódító illata egyenest a királyfi irányába szállott; és az illat, mint valami mennyei érzékiséggel átszőtt, ellenállhatatlan csábító erő, le is döntötte az ekkor már szerelemtől teljesen elalélt királyfit a fehér lováról.


Hehe... Aranyos vagy... :) Ilyen krapek jó lesz? Modernizálható! A fehér ló opcionális, így helyettesíthető pl. M5-ös BMW-vel. :)


(Ja, egyébként a nem-normális vagyok. Mondtam... :D)

2010. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

11:57, aki nemnormális :)

Ezt vajon mennyi időbe telt "papírra vetned"?? Tudod a BMW kit hoz lázba... ?? Pont azokat!

2010. jan. 6. 13:10
 36/47 anonim ***** válasza:

Ha hülyeségről van szó, jön az pillanatok alatt, és mi az, hogy nem tetszik a BMW...?! Tudod mit... legyen akkor Merci! De csak a Te kedvedért! :)


Szerintem a 01:24-es jól mondja, ha a férfi nem lengeti be a csalit, akkor sokszor mintha a nők, tudat alatt rossz fiókba tennék (legalábbis a férfi szempontjából), és hajlamosak nem úgy viszonyulni az adott illetőhöz, ahogy azt az illető szeretné.


Az elképzelésed is elég érdekes. Úgy gondolod, hogy egy séta után már megismerheted az illetőt? Picit nem értelek, mert ha még nem ismeritek egymást, akkor egy séta (pláne mozi) sem lesz elég hozzá, ha meg már ismered (már régebb óta a barátod), akkor egy kis huncutkodás előtt nehogy már városnéző túrát kelljen tenni. :) Szóval azt pontosíthatnád, mire is gondoltál. Egy első randit írtál le, vagy mit? Mert ha igen, az több okból is érdekes, szerintem.

Mondjuk én még nem randiztam pasival (:D nem is érzek késztetést), de most mondd meg őszintén, tényleg ekkora surmók ezek a pasik? :)

2010. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Nem, nem első randit írtam le! Akkor igencsak ellentmondanék saját magamnak...

Röviden és tömören a lényeg: NE az legyen, hogy "Dugunk, aztán majd lesz ami lesz."

A szeretkezés nyilván szerves része a párkapcsolatnak. Amiről én beszélek, azok a kezdetek... Pár alkalom a megismerésre, felcsigázásra és ilyesmik!! A többi meg jön magától.


Nincs baj a BMW-vel, csak sokat eszik:D! A lényeg, hogy nem a BMW-n múlik... márakinek!

2010. jan. 6. 14:34
 38/47 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudok mást tanácsolni, mint hogy ne harapj rá az egyből belengetett csalira. Valószínű a nőknek ezt elég nehéz megállni, mivel általában ilyenkor rutinos "pecásról" van szó, aki viszont amilyen gyorsan csak lehet, be is akar vágni. Érted, nem? Tapasztaltad, nem? :)

Viszont készülj fel arra, hogy akik csak etetéssel kezdenek, és nem lengetik be egyből, lehet hogy egyszer majd be szeretnék, de akkor ne gyere nekik a "legyünk csak barátok" szöveggel!

Ja, ha meg azt szeretnéd, hogy a pasi lépjen már komolyabban, akkor... tudod mit kell tenned, hisz nőből vagy! (Neked kell belengetni. :D)


Tiszta horgászmagazin. A méhecskékről ugye már beszéltek neked? :D (Ha nem, szólj, mert többek között, amatőr méhész is vagyok. :))


(Egyébként igazad van, a BMW-n biztos nem múlik! :D)

2010. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Fogjuk rá, hogy értem! :)

Méhecskék? Mi van velük? Figyelek tanárbácsi...

:D

2010. jan. 6. 15:30
 40/47 anonim ***** válasza:

Bogyiszlón láttam egyet...de annak már majd egy éve, szóval reménytelen. Nincsenek normális pasik.

A jó hír, hogy normális nők sincsenek.

2010. jan. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!