Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova tűntek a normális pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a normális pasik? (26L)

Figyelt kérdés
Azok, akikkel lehet sétálni, beszélgetni, moziba menni, hülyéskedni anélkül, hogy már az első perctől kezdve a sex körül forogjon minden...
2010. jan. 5. 14:23
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

15:16-os a korodat elárulod?

15:20-as miben nyilvánul meg, hogy nem vagy normális?:)

2010. jan. 5. 15:31
 22/47 A kérdező kommentje:
Hmm, de eltűnt mindenki!
2010. jan. 5. 16:02
 23/47 anonim ***** válasza:

De kíváncsiak vagyunk, de kíváncsiak... :)

Ha érdekel írj privátot, mert ennyi ember előtt nem írom le. Szégyenlős vagyok. :)

2010. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Bizony, jól látod... Roppant kíváncsi természet vagyok :-)!
2010. jan. 5. 16:41
 25/47 anonim ***** válasza:

Hogy hova tűntek? Ide! gép elé kockulni mert alig találni olyan lányt akivel lehet sétálni meg hülyéskedni!:S

20f

2010. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

14:28

Hány éves vagyok? 19


És hogy jelent pillanatban hová tűntem? Vizsgákra tanulni. De most hogy ezt leírtam már tudatosult is: már megint nem azt csinálom.

2010. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim válasza:

1.akkor én is feltenném a kérdést hogy hova tűntek az ilyen lányok???


2. én is ilyen vagyok amit leírtál...ezért vagyok egyedül...mert akikkel eddig megismerkedtem pont ezen tulajdonságaim miatt szeretnek csak hogy mivel ilyen vagyok ezért mindegyik csak egy jó barátot lát bennem és ha megveszek se tudok tovább jutni...ugyan ez a baja a barátaimnak is...szóval van ilyen hidd el elég sok...


18kani

2010. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Jó, de mozi, séta, stb. közben nemcsak hülyéskedni kell, hanem néha összebújni, megölelgetni egymást meg ilyesmi... Vagy ez így már túl idilli lenne?:)
2010. jan. 5. 19:47
 29/47 anonim válasza:

17:26-os vagyok


Az számukra csak "baráti ölelés" :D:D:D

mind1 a lényeg hogy léteznek ilyen emberek még a fiatalabb korosztályokban is :P

2010. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

Akkor konkrétabban: csók! :) Az már azért nem baráti... Neem?

Egyébként fordítva is ugyanaz a baj, a pasik csak a "túl feltűnő" lányokat veszik észre, a többiek meg így jártak... Sajnos sokan csak a külsőt látják, más egyéb meg nem számít. Ja, de: Ki hajlandó mielőbb széttenni a ...

2010. jan. 5. 21:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!