Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova tűntek a normális pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a normális pasik? (26L)

Figyelt kérdés
Azok, akikkel lehet sétálni, beszélgetni, moziba menni, hülyéskedni anélkül, hogy már az első perctől kezdve a sex körül forogjon minden...
2010. jan. 5. 14:23
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Akkor egy "nemnormális" világban élünk! :) Sebaj...

Különben meg ránézésből el sem lehet dönteni, hogy ki a normális és ki nem... Ugyebár.. !?

2010. jan. 7. 08:08
 42/47 anonim ***** válasza:

Szia

Nem tudom, hogy eljut-e hozzád a válaszom, de úgy gondoltam ehhez mindenképpen írnom kell! Egy ideje társkereső oldalakon keresgélek. Nos rengeteg lány van fenn, aki mindenfélét ír és teljesen magamra ismerek, mondom is magamnak: "Na, ez mintha Én lennék!" De sajnos az illető hölgyek még válaszra sem méltatnak...

Nem csak a pasiknál fordul elő ez a típusjelenség, hanem sajnos a nőknél is. Én pont egy olyan srác vagyok akit "eltűntnek nyilvánítottak" már sokan előttem! Nem haltunk ki, csak ma már tényleg nem kellünk sok csajnak, akik pedig az ilyen típusú srácra vágynak, nehezen találják meg őket! A sex is fontos dolog, ezt én sem vitatom, de nálam sem ez a "100% figyelem" kategória... "Sorstársaim" nevébe is mondhatom, hogy: ÉLÜNK és fontosak számunkra az igazi értékek... a nyár esti séták, a hosszú beszélgetések, a színház/mozi és a felhőtlen szórakozás! :)

2010. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

Szia!

Eljutott és köszönöm! Jól esik ezeket a sorokat olvasgatni. Úgy látszik akkor rossz helyen keresgélnek akik egymásra szeretnének találni. Azért bízzunk benne, hogy egyszer jó helyen leszünk jó időben!

(Szívesen írtam volna privát emailt, de nem tudok...)

Korodat elárulod?

2010. jan. 9. 13:22
 44/47 anonim ***** válasza:
Jó régen lett ide írva! :D de én is hozzászólok hátha még aktuális. :) a normális pasik azóta is léteznek :) és még ilyenkor télen is jó egy jót sétálni csak nem az út szélén ahol lefröcskölnek a kocsik! :D:D meghát a mozi is jó az télen-nyáron jó dolog, meg pénz nélkül a dvd sem rossz. ^^ üdv! 24/F
2010. febr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
úúúpsz, kicsit fura lett a mondatszerkezet .. szal *a mozi is télen-nyáron jó dolog ^^
2010. febr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
Szia!Én ilyen vagyok például.Már 4 hónapja vége lett egy hosszú kapcsolatomnak,és azóta nem találok egy normális lányt,aki olyan mint én.Pedig sok csaj mondta,hogy jol nézek ki és nincs okom hülyeségeket gondolni és szeretek randevúzni,romantikus típus is vagyok,de egyszerüen a mai lányok többsége nem ezt ígényli.Alig látok olyan nőt akinek ez kéne.Csak a szex,buli,pia.Sajnos ez van.De kitartás,egyszer úgyis rátalálsz egy ilyenre,én is rátaláltam csak elveszítettem.
2011. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
A másik az hogy hiába vagyok normális,kedves,rendes,romantikus,vicces és olyan kai nagyon tud szeretni,valamint jóképünek,helyesnek mondott srác.Nem kellek senkinek.Egyébként az ágyban is jó vagyok(volt barátnőm szerint...:D).Szóval nem értem ezt a világot...
2011. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!