Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova tűntek a normális pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a normális pasik? (26L)

Figyelt kérdés
Azok, akikkel lehet sétálni, beszélgetni, moziba menni, hülyéskedni anélkül, hogy már az első perctől kezdve a sex körül forogjon minden...
2010. jan. 5. 14:23
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Hat en is itt vagyok, pont olyan amilyennek leirtad. De nem kellek senkinek, most dobott ki a baratnom 2 napja, 5 evig jartunk. Es nem vagyok az az elso randin kefelo tipus, ra 1.5 evig vartam. Na mindegy, ilyen az elet... Egyszer fent, egyszer lent... Most en is varom az igazit... Hatha belembotlik majd...
2010. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:

Nem ritka. Nagyon is sok van belőlünk. Csak egyszerűen eltántorít bennünket mások sikere és önmagunk sikertelensége. Én például hiába keresek bármilyen kontaktust egy akár az utcán szembejövő helyes lánnyal. Engem ez is keserít, pedig lánybarátaim szerint nincs okom a külsőm miatt szégyenkezni. Bosszantó, hogy nagyon sokaknak a nem túl értelmes, látszatra gazdag és nagyképű férfiak kellenek. Akár csak egy éjszakára is. Én válltig állítom, hogy többet ér az, ha valakit egy férfi igazán szeret. Tudom magamról, hogy nagyon tudok szeretni és társ lenni. Csak egyre elkeserítőbb a helyzet.


Egyébként a hozzád (kérdező) hasonló kérdéseken gondolkozó lányoknak üzenem: légyszíves járjatok nyitott szemmel és vegyétek észre azt is, aki amúgy nem sok vizet zavar. Mi is vágyunk valamire és lehet neked is pont arra van szükséged. :( Én igyekszem nyitott szemmel járni, egyre inkább. Szeretnék szeretni és szeretve lenni.


22/F

2010. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok egy diszkóba járós típus, így az ismerkedést sem ott képzelem el.

Viszont szerintem egy lánynak jól esik, ha a fiú közelít. Én ha meglátok egy számomra szimpatikus pasit/férfit/srácot (kinek mi) szinte biztos, hogy nem megyek oda hozzá... Jöjjön Ő!:) Na meg ki tudja, hogy egyáltalán szingli-e vagy sem. Bár ez fordítva is fennáll! Szóval a lényeg, hogy nem egyszerű :(!

2010. jan. 5. 14:55
 14/47 anonim ***** válasza:

vagy épp foglaltak, vagy szép csendben elvannak, ott vannak körülötted, csak nem veszed észre őket... :-)

Amúgy én is ebbe a kategóriába tartozom, mivel ez nem a nagy puncivadász-csapat, kell egy kis szerencse is, hogy egy ilyen normális (egyébként nem normális ) figurával hozzon össze a sors... kitartás.... :-)

2010. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim válasza:
Sajnos a férfi társaim is néha félénkek, néha pedig önbizalom hiányban szenvednek. Ezért nehéz nekünk ismerkedni. Természetesen nagyon szép dolog, amikor az erősebbik nem teszi meg az első lépést. Szerintem nem árulok el nagy titkot azzal, hogy Te is tudod ösztönözni a kiszemelt illetőt. Egy kis szemkontaktus például. Hidd el, néha szükségünk van ilyesmire, hogy legyen bátorságunk szóba elegyedni. - Mr. White
2010. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
Rockefeller is ezt mondta annak idejen: a penz ott van mindenutt a foldon, csak le kell hajolni ertuk... (vagy valami hasonlo, mar nem emlexem pontosan) Szoval a pasikkal is igy van, a csendes es romantikus pasik is ott vannak, mindenhol, csak meg kell talalni oket. Szoval kitartas.
2010. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

Az én "álmaimban" tényleg létezik normális pasi normális kapcsolattal. Nem nemvezném nem-normálisnak. Habár kérdés kinek mi a normális!

Ez volt a megfogalmazás mi?:)

Szerintem még mindig az az igazi, ahol van egy kis romantika, van egy kis játékosság, stb. Nem kell feltétlenül félénknek lenni az ilyen pasinak! Csak adja önmagát!

2010. jan. 5. 15:07
 18/47 anonim ***** válasza:
Irj ram ha szukseged van egy ilyen pasira. :D Meg ha nem is jarni, de csak ugy dumalni. Mit szolsz?
2010. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

Velem lehet sétálni, beszélgetni, moziba menni, hülyéskedni anélkül, hogy már az első perctől kezdve a szex körül forogjon minden... Viszont nem vagyok normális. Sajnálom.

(26/F)

2010. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem vagyok egyedül. Íme egy újabb példánya az általad leírt "pasiknak". Az én korosztályomra fokozottan jellemző, hogy nem vesznek észre minket a lányok. Nagyon sok lány ismerősöm van, egyik sem érti, hogy miért vagyok még mindig egyedül, ennek ellenére mindegyik barátként tekint rám, pedig többnél is próbálkoztam már. Azért nem adom fel, majdcsak összejön valami. 18/F
2010. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!