Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért taszítják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért taszítják önkénytelenül, szinte a saját tudtuk nélkül örök magányba a szűz 25-30 körüli vagy feletti férfiakat?

Figyelt kérdés
Most én itt a következőkre gondolom. Ugye a legtöbb szűz srác nem megfelelően ismerkedik, nem nagy dumás a legtöbb, nem full magabiztos a legtöbb és nem is néznek ki jól arcilag. Tisztelet a kivételnek akik igen és más miatt szüzek. De most maradjunk az eredeti verziónál. Tehát ott van a 25 feletti szűz pasi, örökké minden nő elutasítja (vegyük azokat, akik próbálkoznak csajoknál), hiába hozza le neki a csillagokat is. De jön az állandó elutasítás. Ez egy idő után lelki terhet ró rájuk, sőt lelki stresszt is előbb vagy utóbb a legtöbbnél. Na most erre a nők még egy lapáttal rá is tesznek ezeken kívül, hogy ő ne nagy dumás, nem vonzó, nem sikeres a szakmájában stb. Az első, hogy nem jönnek vele össze legtöbbször azért mert hiányzik az olyasféle párkapcsolati szocializáció, amit szinte csak egy párkapcsolat adhat meg egy férfinak. A másik, nem szívesen jönnek vele össze, mert szűz és a legtöbb nő nem szeret tanítgatni ennyi idősen. A következő pedig az, hogy ha a srác prostihoz akar elmenni, hogy tapasztalatokat gyűjtsön, a legtöbb nő ezt is ferde szemmel nézi (minő meglepő, hogy mindent ferde szemmel néznek), hogy milyen az már, ha nem tud egy rendes nőt összeszedni (azért nem tud kedveskéim, amiket már az elején leírtam). Ha pedig kiderül, hogy prostizott, lehet ki is rakja a nő szűrét. Mert akár egy ittas este sajnos ez is kiderülhet, az ördög nem alszik. A következő pedig az, hogy a nők nem is akárhol nem hajlandóak ismerkedni átlagos, vagy nem vonzó srácokkal. Vonzóakkal (csak a legtöbb szűz annyira nem díszpasi)azért több helyen, ott van lehetőség. De a nem helyeseknek elmondják, vagy leírják, hogy buszon vagy megállóban vagy utcán nem akarnak, mert mennek valahová. Színházban megint nem, mert művelődni járnak oda. Munkahely is tabu lehet. Buliba nem azért mennek, hanem hogy a barátnőkkel jól érezzék magukat (meg a díszpasikkal, minő meglepő). Könyvtárba is olvasni mennek, nem másért. Mindegy, sorolhatnám napestig a kifogásokat. Szó, mi szó, a nők önkéntelenül is elzárnak majd minden szívükhöz vezető utat egy szűz pasas számára. Lehet jót akarnak ezzel, hogy ilyen kritériumokat és mércéket támasztanak fel, hogy milyen legyen egy pasi, hol ismerkedjen stb, csak ugye ez a jól szocializált, tapasztalt, nőknél sikeres pasasoknak mutatja a helyes utat a ,,bugyiba". De a szüzeknek nem ez a helyes út. Vagy nekik nincs helyes út? Marad a magány, mert a nők elzárkóznak? Mi szerintetek a jó válasz erre, Mit tanácsolnátok? Csak értelmes válaszokat kérnék, ha már én így körülírtam ezt a témát, az én perspektívámból nézve. Köszönöm a leendő jól megfogalmazott válaszokat.
2014. júl. 7. 17:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Tudod mi a te bajod? Hogy nyafogsz, hisztizel, picsogsz - ahelyett hogy megpróbálnál legalább egy kicsit férfinak tűnni.
2014. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szép kis monológ, most nézem. Még annyit fűznék hozzá az első körben, hogy rugaszkodjunk el azoktól a csipke rózsika meséktől, hogy a csaj megfogta a szűz, szerencsétlen 30 körüli srácot magának. Van ilyen is, sok ilyen sztorit hallok itt a gykn (való életben valahogy kevesebbet érdekes módon) , de nem ez a jellemző.
2014. júl. 7. 17:52
 3/19 A kérdező kommentje:
73%-os. Nem olvastad végig mit írtam. Komolytalan vagy. Utána reagálj, ha elolvastad és ne told a képembe azt, amit már 500 szor elmondanak itt, hogy légy férfi. Hanem az utat mutassátok. Vádaskodással tele a padlás. Köszönöm.
2014. júl. 7. 17:54
 4/19 anonim ***** válasza:
37%

Ha önkéntelenül taszítják magányban, akkor azt nem tudatosan teszik. Tehát felesleges az okokat keresnek egy általad nem tudatosnak nevezett dologban.


Te csak ne nevezzél kedveskémnek engem/minket, mert felháborító.


Szerinted a nők feladata, hogy a helyes utat biztosítsák a szűz fiúk számára? az a baj, hogy azt hiszed, hogy érted léteznek a nők, pedig nem így van.

2014. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
nincsen esetleg apukád, hogy megkérdezd, hogy hogyan szedte fel anyukádat? vagy a húgodat a pasija? vagy bármelyik barátod és kollégád a csaját?:)
2014. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Édesapám már 10 éve elhunyt. Köszönöm a részvéteket. A vádaskodást meg továbbra sem kedvelem. Felesleges itt bármilyen kérdést is feltenni, mert nekirontanak az embernek néhányan.
2014. júl. 7. 17:58
 7/19 A kérdező kommentje:
Egy pillanatig sem hittem és nem is tapasztalom, hogy értem léteznek a nők. Hogy ezt te honnan gondoltad? De ilyen gondolkodásmóddal én nem dicsekednék. Mert nincs köze a valósághoz. Peace.
2014. júl. 7. 18:05
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Nálam nem az a kizáró ok, hogy valaki szűz, hanem az, hogy flegma, felfuvalkodott hangnemben beszél a nőkről, önbizalomhiányos, szerencsétlen - nem csak a csajozás, hanem az élet minden területén. Soha nem volt "díszpasim", soha nem jártam bulizni, mégis mindig volt párom, akik magabiztosak, férfiasak, karakának voltak, sikeresek a munkájukban, az életükben, jó egzisztenciával rendelkeztek, stb. A férjem is közülük került ki, nem a 25+ korosztályú mártírok közül, akik 0-24 azon keseregtek, hogy miért ilyen istentelen balf***ok, hogy még dugni se tudnak egy jót, nemhogy megtartani egy nőt maguk mellett.
2014. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

10 éve halt meg, amikor te 20 voltál, szóval ő is megtaníthatott volna rá. De akkor anyukádat kérdezd meg, hogy hogy szerezte meg őt az apukád. Biztos szívesen elmeséli.:)


nyugodj meg, senki sem oktatott ki és bántott, csak te azt várod most el, hogy mondjam meg, hogy engem pl. hogy tudna felszedni egy 30 éves szűz férfi?


legyen! ha én szeretném a kihívásokat (nem), akkor ha egy klubban pl. Akváriumban odajönne hozzám egy srác, aki tetszene, szimpi lenne, de még szűz, akkor úgy érezném, meg kell hódítanom.:)


Ha viszont nem tetszene vagy sikertelen lenne az életben (én nem vagyok sikertelen, így nem szeretem a lustákat), akkor bárhol jöhetne oda, nem tetszene.


Nem a hely a kérdés itt, hanem az ember. Ha lenne egy pasi, aki tetszene (pl. ő [link] most az ideálom), akkor bárhol odajöhetne, tetszene nekem.:)

2014. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
és ebből gondolom, hogy azt hiszed, a nők érted vannak, hiszen őket hibáztatod, nézd: "Szó, mi szó, a nők önkéntelenül is elzárnak majd minden szívükhöz vezető utat egy szűz pasas számára."
2014. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!