Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért taszítják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért taszítják önkénytelenül, szinte a saját tudtuk nélkül örök magányba a szűz 25-30 körüli vagy feletti férfiakat?

Figyelt kérdés
Most én itt a következőkre gondolom. Ugye a legtöbb szűz srác nem megfelelően ismerkedik, nem nagy dumás a legtöbb, nem full magabiztos a legtöbb és nem is néznek ki jól arcilag. Tisztelet a kivételnek akik igen és más miatt szüzek. De most maradjunk az eredeti verziónál. Tehát ott van a 25 feletti szűz pasi, örökké minden nő elutasítja (vegyük azokat, akik próbálkoznak csajoknál), hiába hozza le neki a csillagokat is. De jön az állandó elutasítás. Ez egy idő után lelki terhet ró rájuk, sőt lelki stresszt is előbb vagy utóbb a legtöbbnél. Na most erre a nők még egy lapáttal rá is tesznek ezeken kívül, hogy ő ne nagy dumás, nem vonzó, nem sikeres a szakmájában stb. Az első, hogy nem jönnek vele össze legtöbbször azért mert hiányzik az olyasféle párkapcsolati szocializáció, amit szinte csak egy párkapcsolat adhat meg egy férfinak. A másik, nem szívesen jönnek vele össze, mert szűz és a legtöbb nő nem szeret tanítgatni ennyi idősen. A következő pedig az, hogy ha a srác prostihoz akar elmenni, hogy tapasztalatokat gyűjtsön, a legtöbb nő ezt is ferde szemmel nézi (minő meglepő, hogy mindent ferde szemmel néznek), hogy milyen az már, ha nem tud egy rendes nőt összeszedni (azért nem tud kedveskéim, amiket már az elején leírtam). Ha pedig kiderül, hogy prostizott, lehet ki is rakja a nő szűrét. Mert akár egy ittas este sajnos ez is kiderülhet, az ördög nem alszik. A következő pedig az, hogy a nők nem is akárhol nem hajlandóak ismerkedni átlagos, vagy nem vonzó srácokkal. Vonzóakkal (csak a legtöbb szűz annyira nem díszpasi)azért több helyen, ott van lehetőség. De a nem helyeseknek elmondják, vagy leírják, hogy buszon vagy megállóban vagy utcán nem akarnak, mert mennek valahová. Színházban megint nem, mert művelődni járnak oda. Munkahely is tabu lehet. Buliba nem azért mennek, hanem hogy a barátnőkkel jól érezzék magukat (meg a díszpasikkal, minő meglepő). Könyvtárba is olvasni mennek, nem másért. Mindegy, sorolhatnám napestig a kifogásokat. Szó, mi szó, a nők önkéntelenül is elzárnak majd minden szívükhöz vezető utat egy szűz pasas számára. Lehet jót akarnak ezzel, hogy ilyen kritériumokat és mércéket támasztanak fel, hogy milyen legyen egy pasi, hol ismerkedjen stb, csak ugye ez a jól szocializált, tapasztalt, nőknél sikeres pasasoknak mutatja a helyes utat a ,,bugyiba". De a szüzeknek nem ez a helyes út. Vagy nekik nincs helyes út? Marad a magány, mert a nők elzárkóznak? Mi szerintetek a jó válasz erre, Mit tanácsolnátok? Csak értelmes válaszokat kérnék, ha már én így körülírtam ezt a témát, az én perspektívámból nézve. Köszönöm a leendő jól megfogalmazott válaszokat.
2014. júl. 7. 17:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

Megszokott "nők tehetnek a világ bajairól és ők fogják elhozni az apokalipszist" tag.

Növessz golyókat magadnak és viselkedj normális férfiként vagy legyél meleg.

2014. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Kiderült pár kommentből, hogy sikeres, jó egzisztenciával rendelkező, full magabiztos, nőknél sikeres pasit kerestek kedves nők. Ezzel meg is válaszolva a gyk összes ilyen kérdése, hogy fontos-e a pénz és egyebek? Mindig jönnek a válaszok, hogy ááá, nem fontos. Aztán ha nem így kérdeznek erre rá, akkor kiderül, hogy mégiscsak az a fontos, hogy legyen pénze a pasasnak. Köszönöm, nem csalódtam az anyagias világban, és az olyan nőkben (a legtöbb), akinek ez kell.
2014. júl. 7. 18:37
 13/19 anonim ***** válasza:
és ha mondjuk keresnél pénzt, ha már így gondolod? vagy ez nem megoldás? mert amúgy nincs így, nem értem, milyen kommentekből veszed, de ha feltételezed, hogy így van, akkor legyél te is gazdag. vagy nem?
2014. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%
Valóban vállalom, hogy sikeres társat kerestem magamnak, hisz én magam is sikeres nőként éltem mindennapjaimat. Sikeres voltam a munkámban, előtte a tanulmányaimban, később a vállalkozásom vezetésében. De miért is baj az, ha egy nő vagy egy férfi sikeres partnert szeretne magának, és nem lúzert, akinek az életfilozófiája a napról-napra való tengődés? Számomra taszító, ha valaki nem tanul és nem tesz azért, hogy jól éljen. Ha valakinek igazán fontos, hogy jól keressen, jól éljen, és ne a minimálbérből vergődjön, az tesz érte, és előbb-utóbb eléri a célját. Más csak beszél róla, és kesereg, hogy neki nem sikerül, de nem is tesz érte, csak tudja, hogy ezt kéne meg azt kéne, de nem csinálja. Nem is baj ez, nem kell mindenkinek sikeresnek és gazdagnak lenni, ez a világ rendje, hogy vannak, akik nem élnek jól, és azoknak dolgoznak, akik megcsinálták a maguk sikerét. Csak ezt időben el kell dönteni, hogy melyik táborba szeretnénk tartozni. És nem azokra kell haragudni, akik jól akartak élni, és össze is hozták maguknak.
2014. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A kérdesző se egy tökéletes férfi, de azért ezek a durva vélemények a lányok részéről elképesztőek. Hogy neki mindig karakán talpraesett pasija volt, jó kösz, most pont egy ellentétet mondott a lány ezzel, azért nem lehet minden férfi milyen, kérdem én hány százalék férfi ilyen a 100%-ból mert szerintem nem olyan sok. Ezzel csak mégnagyobb kontrasztot mutattatok a kérdezőnek, hogy vágja már az ereit fel. Ez a weboldal egy nagy rakás sz...ar.


Kérdező hiába nyafogsz itt, segits magadon, érezd jól magad nő nélkül is, szocializálj, járj el salsa tanfolyamokra, sportolj stb.

2014. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én 12 éve nem csajoztam, de nem is hiányzik. Nekem nincs szükségem a drámára, ha kanos vagyok k***ok egy jót, marok marcsa, vagy 1éjszakás és kész...


Jelen esetedben túlmisztikázod a dolgot, a női nemmel kapcsolatban. Kérdező feküdjél össze egy k**al és kész, rájössz majd a nő is csak állat, mint mi férfiak :)

2014. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Pontosan tudod, hogy miért. Mert a harminc éves szűz fiúk, lássuk be, nem a legfelső kategória a hímek közt. Te mennyire lennél hajlandó összejönni egy olyan nővel, akiben semmi nőiesség sincs?

"Mindig a legerősebb kutya bszik"

Akárhogy is fáj, ez egy alapvető természeti törvény, és jobb ha tudod, a nők iszonyat ösztönlények. Ne haragudj rájuk emiatt, ők csak teszik a dolguk.

Fel kell magad turbózni, hogy többnek látszódj egy omegahímnél, aztán csajoznod kell ezerrel, hogy legyen valami. Tudom, harminc felett (ha annyi vagy) már ez nagyon nehéz, az ember már ilyen idős korban nem nagyon akar változtatni magán. De más mód nincs. Vagy teszel valami nagyon nagyot, vagy nem fáradsz, és inkább elfogadod magad így ahogy vagy (qrvázás még mindig ott van). Sajnálom, de ilyen az élet.


32F

2014. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Egy olyan témára tapintottál rá, ami tudat alatt a kérdésedben megjelölt korosztály minden tagjában megfogalmazódott. A probléma szerintem a kölcsönös bizonytalangból ered, amit a nők jelentős hányada nehezebben visel el, mint mi férfiak. Emellett a nőknek kislánykorukban jóval többet mondják, hogy olyan hímet fogjanak meg maguknak, aki mellett SOHA nem kell dolgozniuk. Megy is a hajsza, mondván, nehogy elszalasszanak egy ilyen lehetőséget. És az ilyen téren szerzett sorozatos csalódások miatt csöbörből vödörbe esnek minden egyes alkalommal. Többek között ezért támasztanak fel sokunk által teljesíthetetlen követelményeket, ami csak a női önsorsrontó képzetek beteljesülésének ad táptalajt. A párt kereső férfiakat jelentősebb mértékben érinti ez a probléma, mint ahogy azt ők gondolnák. Hisz a férfi azért keres nőt, hogy gyengédséget, kedvességet, és közvetlenséget, feltétel nélküli szeretetet találjon nála, hogy ő pedig cserébe biztonságot adhasson neki mind egzisztenciális, mind emocionális viszonylatban, hogy ez előrébb vihesse mindkettejüket. Ehhez képest a mai nők kezdenek jégkirálynőbe átmenni, a jégkirálynő pedig amilyen szép, igéző, és törékeny, legalább annyira lelketlen, és maga a jelenléte is taszító, mert ő, aki a tökéletességet űzi és maga is tökéletes(nek tűnik), nem akar egy légtérben se maradni a kevésbé tökéletes férfival, egy okból: a saját álcázott tökéletlensége miatt. Álcázni a tökéletlenséget pedig olyan, mintha a tigris csíkjait akarnánk sárral eltüntetni.Remélem, érthetően fogalmaztam, és valamennyire építő is volt a válaszom, Kedves Kérdező!

2017. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nincs a homlokodra írva, hogy szűz vagy, innentől kezdve nem fognak csak emiatt "diszkriminálni", vagyis a problémádat saját magadnak generálod a fejedben. Az átlagos, nem kifejezetten díszpasik is tudnak valahogy ismerkedni egy csomó helyen. Mellesleg szűz vagyok, elég idős fejjel is, mégis rengeteg nővel kavartam (ennyit arról, hogy nem adnak esélyt - persze nem kötöttem az orrukra :D), csak maga a szex nem jött össze (ami miatt nem okolok másokat).
2017. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!