Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsonyság egy fiú esetébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyság egy fiú esetében legalább akkora hátrány mintha csúnya lenne?

Figyelt kérdés
Vegyük mondjuk a 170 cm magasságot.
2014. júl. 19. 12:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
68%
Tapasztalat, hogy a 170-155 cm-s nők sokkal aranyosabbak, tüzesebbek, kedvesebbek mint a nagyon magas nők. Azok sokkal jégkirálynősebbek. Persze biztos vannak kivételek, de azok meg sosem szabadok szerintem. Nekem ez jött le a 38 évem alatt...
2015. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
62%
Nem, mert vannak alacsony lányok is.
2015. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
42%

Általában előny a magasság, és nem kedvelik az alacsony srácokat a csajok, de a legtöbbjüknek az a fontos, hogy nála legyen magasabb valamivel.

Egyébként sok sztár, híres férfi alacsony és olvadoznak érte a nők. Pl. Ian Somerhalder, régen Tom Cruise, Jason Statham, stb.

2015. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
43%
Igen, ugyanúgy kizáró ok, mint a csúnyaság.
2015. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nekem a magas pasik nem jönnek be.
2015. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
76%
Vőlegényem 170 cm sose zavarta. Én 163cm vagyok. Eszembe se jutott anno a magassága. Munkatársként kezdtük, ez sokkal inkább zavart, de munkahelyet váltottam miatta. Ennek már 3. éve. Azóta is együtt, esküvő családtervezés fázisában vagyunk. Környezetem csinosnak tart, (elég fitt vagyok és ápolt is) munkám területén sikeres, egyébként házias vagyok. Párom boldog velem és elégedett a családja nemkülönben.
2016. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
63%
Nekem van olyan ismerősöm aki alacsony és voltak barátnői már, amúgy arcban átlagos
2016. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
64%
Én majdnem 2 méter vagyok, és az sokkal inkább hátrány, nem is feltétlen a társkeresésében (annak hiányára a rondaság a magyarázat), hanem a mindennapi életben: nehezebben gyúrod ki magad, könnyebben ferdül a nyakad, a gerinced, sokkal idétlenebb a mozgásod, valamint jó eséllyel megtalálsz minden ajtófélfát, kapaszkodót a buszon, és még lehetne sorolni. Szóval aki szerint annyira előnyös hórihorgasnak lenni az próbálja ki. Nekem eddig csak hátrányom volt/van belőle.
2017. máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
72%
A 170 nem alacsony, magasabb, mint az átlagos női magasság.
2017. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
80%
Engem csak az érdekel hogy miért emeled ki mindig ezt a kérdést 3 év után is. Ha ennyire meghatározza az életed akkor nem a magasság miatt vagy egyedül...
2017. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!