Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsonyság egy fiú esetébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyság egy fiú esetében legalább akkora hátrány mintha csúnya lenne?

Figyelt kérdés
Vegyük mondjuk a 170 cm magasságot.
2014. júl. 19. 12:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:

#52

Egy szellemi fogyatékos sem tud változtatni azon, hogy szellemi fogyatékos, akkor hogy lehetsz olyan szívtelen, hogy nem jársz vele?


Érted? Csak azért, mert valaki valamin nem tud változtatni, attól még nekem nem kell, hogy tetsszen. Én pl genetikailag vékony lány vagyok, nem tudok vele mit tenni, bár edzéssel formás vagyok, de nem is nyafogok, ha mondjuk egy pasi inkább egy dagit választ helyettem, mert neki épp azok az esetei. Ez van, el kell fogadni, hogy nem tetszhetsz mindenkinek, és ez nem az ő hibájuk, az ízlésünket nem mi határozzuk meg.


Nekem amúgy a 170 cm is jó, ha jól nézel ki, mivel én 157 vagyok. Szóval látod, ilyen lány is van :D De 170 alattival én sem jönnék össze.

2020. máj. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:

Az, hogy neked, vagy egyeseknek, nem jönnek be az alacsony férfiak, az kicsit más szituáció mint az, hogy egy adott "célcsoportból" kb. senkinek nem jönnek be az alacsony férfiak. Közben meg az adott alacsony férfinak megszakad a szíve, hogy látja, hogy hiába áll a feje tetejére, egyszerűen képtelen előrelépni és eredményeket elérni egy felnőtt férfi életének egy fontos területén.

Próbáld már egy kicsit az ő szemükön keresztül megnézni a problémát!

2020. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!