Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsonyság egy fiú esetébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyság egy fiú esetében legalább akkora hátrány mintha csúnya lenne?

Figyelt kérdés
Vegyük mondjuk a 170 cm magasságot.
2014. júl. 19. 12:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
80%
Nálam nemhogy hátrány, hanem kizáró tényező. Ez az egy fix igényem van a külsőre vonatkozóan, ami ha nem teljesül, soha nem fogom vonzónak vagy férfiasnak látni a másikat. 171cm vagyok, a 190körülieket szeretem.
2020. jan. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%
Na ezaz, hogy a nők többsége (inkább túlnyomó töbsége, 99,999%-a) így gondolkozik, mint az előző válaszoló. Márpedig a testmagasság az a tulajdonság, amit nem, vagy irreálisan nehezen lehet megváltoztatni. De akkor mit csináljanak most az alacsony férfiak? Szilvásbuktát?
2020. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
89%
Én 192 cm magas vagyok, és néha ez okoz gondot. Van edzésen egy picike nő, aki nagyon tetszik, de hát vicces elképzelni magam vele, le kéne hajolnom, majdnem guggolnom, ha meg akarnám csókolni álló helyzetben. Nála nem rúghatok labdába. Kb. 155 centi.
2020. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, miből gondolod, hogy nem rúghatsz nála labdába? Még az ilyen pici lányok is a magas férfiakat szeretik. Ha nem kellesz neki, az nem a magasságod miatt van, hanem az arcod nem tetszik neki, esetleg nem vagy elég gazdag.
2020. febr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
81%
Az én kőkemény 160 centimhez képest 170-nel nem alacsony egy srác. Egy nálam alacsonyabbal (noha alig létezik ilyen) előbb jönnék össze, mint egy olyannal, aki nem tetszik arcra.
2020. ápr. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:

#52 Nem, hanem találjanak olyat, akinek megfelel az alacsonyságuk. Ne erőlködjenek ott, ahol nincs esélyük.

Kérdező: 166-7 cm vagyok, igen, én nem tudnék egy 170 centis pasira igazán férfiként tekinteni. 185 körül és afelett az ideális számomra.

2020. ápr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
39%

"Nem, hanem találjanak olyat, akinek megfelel az alacsonyságuk. Ne erőlködjenek ott, ahol nincs esélyük."

A probléma csak az, hogy nincs olyan nő, aki egy alacsony férfit férfinak tekintene.

2020. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
87%

#57 Akkor minden alacsony férfi szingli? Ne nevettess már. Persze egyszerűbb ezt mondani, mint rájönni, hogy igazából nem is a magasságoddal van probléma, hanem mással. Ha nem néznek emberszámba, akkor illene kicsit magadba nézni.

Az ismeretségi körömben csomó alacsony (175 alatti, de még 165 körüli is) férfi van, mind barátnővel/házas stb.

2020. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
81%

#57

Előtted két kommenttel írtam le, hogy nekem pl. nincs bajom az alacsonysággal, de ne zavarjon.

2020. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

Nem a magassagod miatt nem talalsz magad melle not hanem az önbizalom hiany miatt

Raadasul 170 mar majdnem hogy az atlag kategoria

2020. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!