Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsonyság egy fiú esetébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyság egy fiú esetében legalább akkora hátrány mintha csúnya lenne?

Figyelt kérdés
Vegyük mondjuk a 170 cm magasságot.
2014. júl. 19. 12:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
95%
Ismerek alacsony pasikat,mindegyikük jóképű szerintem,van dumájuk,humoruk és párjuk is.Szóval szerintem nem ezen múlik.
2017. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim válasza:
13%

Én 167 cm vagyok. Bőven mondhatni átlagos magasságú nő.

Engem nagyon zavar, ha egy férfi alacsony. Egy 170 cm magas férfinél hiányzik az a bizonyos biztonság erzet. Nem tudom ezt jobban megfogalmazni.

Nem vehetek fel egy magasabb sarkú cipőt. Korlátoz.


28/ N

2017. okt. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
86%
nem a méret a lényeg ahol szerelem van
2017. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%

Az alacsony pasiknak azt szokták javasolni, hogy keressen alacsony lányt, bár ha az adott lány az alacsonyságát magas pasival akarja kompenzálni (mint itt az egyik válaszoló), akkor megette a fene az egészet. Az átlagmagas lányoktól meg azt hallom, hogy "szeretnék magassarkút is felvenni"... Hát, ha valakinek egy cipő fontosabb, mint egy emberi lény, azzal nem is érdemes összejönni.


31/f

181 cm

2017. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
95%
32-es, téged a fogyatékosság korlátoz :)
2017. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
86%

A mostani nőm legalább 5-6 centivel magasabb, de ostorral se tudnám elkergetni, mert olyat kap tőlem, amit mástól még nem kapott. Egyik exem azt mondta, hogy örül neki, hogy ilyen alacsony vagyok, mert így sokan nem is néznek rám, nem kell aggódnia... :) Nem értem ezt a magassarkú problémát. Miért ne vehetne föl? Azért, mert akkor megszólák, hogy alacsonyabb a pasija? Netán arra gondolnak majd, hogy ennek a lánynak van valami hibája, azért nem jutott neki magasabb fiú? Nos, nem. Arra szoktak gondolni, hogy az az alacsony fiú tudhat valamit, hogy megtartja azt a magasabb lányt, és máris irígykednek... És könnyen lehet, hogy nem is tévednek!

Azért azt bevallom, hogy a késő kamaszkorom, kora fiatalságom nagyon keserű volt, nehezen lendültem át a holtponton!

2017. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%

A srác, akivel ismerkedtem picivel magasabb nálam. Kb. 155 cm!

Engem nem érdekelt a magassága, mert jófejnek tűnt. De hát neki az execskéje kell még mindig. :)

2017. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
48%

Énszerintem manapság minden lehet hátrány. És lesz is.

Hiába vagy egy dologban szinte tökéletes, akkor a másikat fogják nézni, amiben nem vagy az. És máris megvan az indok, hogy miért nem kellesz. Ha abban kikupálódsz? Lesz másik, amibe bele lehet kötni. Hisz tökéletes sose leszel.

2018. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:

Úristen, komolyan, 4 év óta foglalkoztat téged ez a b..romság? Ennyire silány és üres az életed?

Hát, ilyen pasi barátnője se lennék, aki éveken keresztül kattog b..romságokon és nem tudja magát túltenni dolgokon!


Párom 172 centi, 5 éve együtt vagyunk.

2018. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:

Értsétek már meg, hogy nem!

Egyáltalán nem akkora hátrány amekkorának ti tartjátok... már kérdést is tettem fel róla, ahol több nő is leírta, hogy tökre buknak az alacsonyabb, sportosabb pasikért.

Sportolsz valamit kérdező?

20L

2018. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!