Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első pár randi: ki fizessen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első pár randi: ki fizessen?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és általában meghívnak, de mostanában elkezdett zavarni. Én még tanulok, így nincs saját keresetem, és nem is állunk túl jól anyagilag, míg a férfiak, akikkel randizom, általában már keresnek, és egy-két ital nem oszt, nem szoroz nekik.


Arra gondoltam, hogy mostantól elkezdem én fizetni a saját italaimat.

Fiúk, férfiak, ti ehhez mit szólnátok?

Ki mit gondol erről?


Még keresem az igazit, így elég sokszor első randizok, a kérdés így kritikus :)


2014. júl. 20. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
Mert a pasi dolga a fizetés ilyenkor. :-)
2014. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
Ên fizetek az nem a nő dolga,ha téged meghívnálak te se fizethetnél:)
2014. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
pasinak a dolga, elvégre ő hív meg, nem?! ha meg nem tetszik, akkor ne fogadd el
2014. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Fifty-fifty a legkorrektebb, ne engedd, hogy fizessenek neked. Egyrészt mert te önálló ember vagy, nem magatehetetlen, ha nem vagy eleresztve anyagilag, akkor ne olyan helyen randizz.

Másrészt a magyar férfiak nagyrésze feljogosítva érzi magát valamilyen "ellenszolgáltatásra" azért, mert meghívott egy 500 ftos koktélra, ezért nagyon vigyázni kell ezzel.

2014. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Első pár randin szerintem is nyugodtan fizethet a férfi, elvégre 1-2 kávéba tényleg senki nem fog belehalni. Ha az ismerkedés nem folytatódik, akkor ennyi volt, ha pedig folyatódik és már elkezdtek járni, akkor párszor felvetheted a fele-fele dolgot, persze csak ha sokat jártok el. Alapvetően egy igazi, komoly férfi tényleg nem fogja hagyni hogy ilyeneken rágd magad, főleg hogy te még nem is keresel...25/N
2014. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!