Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 évesen, kocsival, jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen, kocsival, jól keresek, szorgosan, hűségesen, átlagos kinézettel, miéééért nem találok sehol 1 barátnőt?

Figyelt kérdés
eddig volt 3 barátnőm. Mindegyik hosszú kapcsolat volt. Dolgozok, nem tartom magam teljesen hülyének.Saját magamtól vettem autót is. Kedves vagyok a nőkkel. Még is a normális nőknek nem kellenek. Mindig csak ilyen egyéjszakások jönnének össze, de az nekem nem kell, nem tudnék tükörbe nézni.És még ezért is mindig megszólnak a férfiak. " há" mé mi vagy te keresztes lovag" " Amit kihagysz azt fent az orrodra húzzák " meg ilyenek...:/

#normálisnő
2014. júl. 28. 19:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
nem végeztem elég sulit tény. Csak 1 érettségim van és 2 szakmám. De áruld már el nekem akkor én egy alsóbbrendű életforma vagyok ? Szakmunkások is kellenek, nem ülhet mindenki 1 irodában... És tudod nekem az nem is tetszene. De ez számomra sértő volt. Bocsi.
2014. júl. 28. 19:46
 12/24 anonim ***** válasza:

Tudjuk be a korodnak! Nem jól jön ki a kocsival, jó keresettel rdndelkezel. Írtad mit szeretnél mondani vele. De nem ez jön le! Hanem ag anyagiasság, májerkedés.

Mennyivel másként hangzik ha úgy hírdeted magad, hogy biztos egzisztenciával!

2014. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Senki sem mondta, hogy alsóbbrendű lennél, de te máris felkapod a vizet és besértődsz.

Ez is egy ok amiért kerülnek a normális nők sőt nem is 1 hanem 2.


Sértődékeny vagy és könnyen felkapod a vizet.

2014. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Májerkedés.Oké.Láttál már májerkedő embert te életedben?
2014. júl. 28. 20:00
 15/24 anonim ***** válasza:
Tudod öcsém csak megerősítetted bennem, bennünk, hogy kivagyi vagy, májerkedsz! Nézzetek! Kocsim van, lovém van! Miért jössz ude ha nem bírod a kritikát! Probáltam segíteni, hogy fogalmaz, de a gőgöd ezt sem bírja! Tisztességes lányt így nem is fogsz találni! Láttam e májerkedőt? Láttam öcsém!
2014. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ne keresd, és akkor fog jönni, nyugi :)

Egyébként 21 évesen nehéz helyzetben vagy azért, mert a korodbeli lányok többségének még a buli-szex-pénz a szentháromság. Persze kivételek azért vannak...

Hidd el, akkor fog szembejönni, mikor már úgy vagy vele, hogy "kell a francnak, megleszek én egyedül is".


24L

2014. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Shank! Neked az agyi szintedhez csak gratulálni tudok! Ne itt éld ki magad, bár máshol nem tudod!
2014. júl. 28. 20:17
 18/24 anonim ***** válasza:
Öcsém! Nem vívok szellemi párbajt fegyvertelennel! Vsn még időd keresgélni!
2014. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gyorsan felkapod a vizet mindenen,akkor hosszú távúra ne számíts,mert nem fogja senki sem elviselni.
2014. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem szoktam felkapni a vizet. Sajnos itt billentyűzeten nincs hangsúly. A hangom sem szoktam felemelni.
2014. júl. 28. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!