Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 évesen, kocsival, jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen, kocsival, jól keresek, szorgosan, hűségesen, átlagos kinézettel, miéééért nem találok sehol 1 barátnőt?

Figyelt kérdés
eddig volt 3 barátnőm. Mindegyik hosszú kapcsolat volt. Dolgozok, nem tartom magam teljesen hülyének.Saját magamtól vettem autót is. Kedves vagyok a nőkkel. Még is a normális nőknek nem kellenek. Mindig csak ilyen egyéjszakások jönnének össze, de az nekem nem kell, nem tudnék tükörbe nézni.És még ezért is mindig megszólnak a férfiak. " há" mé mi vagy te keresztes lovag" " Amit kihagysz azt fent az orrodra húzzák " meg ilyenek...:/

#normálisnő
2014. júl. 28. 19:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha ilyen paraszt módjára beszélsz a legártatlanabb konfliktushelyzetben is nem számít, hogy ordítva vagy normál hangnemben teszed.
2014. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Igazából én nem értem, miért bántjátok szerencsétlent...

Nekem lány létemre nem hivalkodásként jött le ez a kérdés, hanem úgy, hogy CSAK 21 éves, de már letett valamit az asztalra, nem pedig otthon mereszti a valagát a gép előtt, és várja, hogy Apu meg Anyu majd csak a s.gge alá tol mindent.

De mivel CSAK 21 éves, még nem tudja, hogy fejezze ki magát úgy, hogy az ne tűnjön hivalkodónak. Ha pár évvel idősebb lenne, már tudná, hogy fejezze ki magát "normálisan". Nyilván a kocsija az egyik szerelme, azért hangsúlyozta ki.

Én értettem a kérdését, a fogalmazást meg betudtam annak, hogy CSAK 21 éves.


A 24L voltam.

2014. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A CSAK 14 éves még hagyján lenne, azért a CSAK 21 kissé komikusan hangzik...
2014. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
CSAK 21 éves és pasi. A férfiak később érnek, ezt mindenki tudja. Éppenhogy felnőtt.
2014. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!