Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A ronda emberek miért nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda emberek miért nem a saját ligájukban keresnek párt maguknak?

Figyelt kérdés
Állandóan panaszkodnak hogy a nekik tetsző szép embereknek nem akarnak tőlük semmit mert a szépeknek csak a külső számít, de akkor ők miért akarnak egy szép emberel összejönni mindenképpen. Ez képmutatás.
2014. okt. 1. 09:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
83%
Eddig szimpatizáltam veled, de ez a "ha nagyon gazdag a férfi" dolog betett. Tépjenek csak szét a válaszolók, meg is érdemled. na csá-
2014. okt. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
92%

Az első hiba a gondolatmenetedben abból adódik, hogy a szépség borzasztóan szubjektív. Legfeljebb csak átlagokról lehet ilyen réten beszélni, hogy XY a LEGTÖBB ember számára vonzó. Vagy hogy XY sokak szerint ronda. Mások szerint meg nem. Aki az egyik ember szerint gyönyörű, azt a másik bottal sem piszkálná meg. Ahogy már írtam, legfeljebb átlagokról lehetne beszélni, de arról meg nincs értelme, pont emiatt, amit írtam. Ideje lenne már felfogni, hogy a szépség nem egy objektív, mérhető mennyiség.


A másik hiba a gondolatmenetedben, miszerint mindent a külsőnek rendelsz alá. (És nem, nem csak a pénz lehet még meghatározó szempont.)

Az, hogy személyiség, mond valamit? A külső az csak egy felszínes dolog. Számít, persze, de van annál meghatározóbb tényező is. Az ember ugyanis egy személlyel jár, és nem a külsejével. Egy kapcsolat nem cak abból áll, hogy gyönyörködjünk a másikban, meg esténként megdugjuk, hanem döntő fontosságú, hogy hogy érezzük magunkat a társaságában, mennyire számíthatunk rá, mint érzelmi társra, mennyire élvezzük a társaságát, jólesik-e vele beszélgetni, mennyire tudjuk vele elfoglalni magunkat. Ez pedig nem a külső függvénye. Az, hogy milyen a borítás, az egy dolog. De nem attól fogjuk vele élvezni vagy sem a mindennapjainkat. Ezáltal végképp értelmetlenné vált a külső alapján kategorizálnod.


Végül: akármennyire is megdöbbentő, de a szerelemben nincsenek ligák, kasztok, meg egyéb marhaságok.

De ahogy nézem, te még nem jutottál el arra az értelmi színvonalra, hogy ezeket megértsd.


Megjegyzés: "a szépeknek csak a külső számít" - nem. A felszínes embereknek számít csak a külső.

2014. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező! Az tény, hogy a kérdés rettentően primitíven/egyszerűen van feltéve, de erre úgyse fogsz választ kapni sehol, egyrészt azért, mert mindenki képmutató, másrészt meg azért mert mindenki kapzsi és többet akar, harmadrészt pedig azért mert mindenkinek fáj az igazság!

Az is igaz, hogy a szépség/csúnyaság relatív és szubjektív... de azért lehet mihez viszonyítani... már csak az alapján is, hogy ki mennyire sikeres párkeresést illetőleg. De azt is meg lehet állapítani azért egy kisugárzásból, ránézésből, hogy az illető mennyire lehet népszerű, illetve vonzó az általa preferált nem körében. - szóval elég álszent duma szerintem a szubjektivitás mögé bujkálni.

Az egyik válaszoló megadta azért a korrekt választ... nem tudom, hogy volt pontosan, de a csóróság és az autó példáját hozta fel a BMW-vel. Tény, hogy mindenki jobbat és többet akar. Aztán meg, ha lepattintják jön a sértődés... néha én is elcsodálkozok, hogy kik szoktak felkeresni, hogy tetszek nekik, mikor életükben nem volt barátnőjük még, vagy csak fizetős és semmit se tesznek a külsőjük, vagy a személyiségük jobbá tétele irányába. Szerintem ez egy álomvilág, és vannak annyira önteltek, hogyha nem ha tisztában is vannak az adottságaikkal, azt hiszik, hogy ez nekik jár. Ráadásul pont ezek az emberek azok, akik nem veszik észre, hogy egyáltalán nem szimpatizálsz velük, nem érdeklődsz irántuk és nem veszik a lapot, így kénytelen vagy határozottabban megmondani, hogy nem. a másik meg amit nagyon birok, az egojukból fakadva, hogy közbe meg kritizálnak általuk csúnyábbnak vélt személyeket és kinevetik őket... közbe meg nincs igazán semmijük. - és igen ilyen jelentnek nem egynek voltam szemtanúja!

2014. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
A szépeknek is és a rondáknak is csak a külső számít, de a rondák állandóan panaszkodnak hogy miért csak a külső számít, mikor nekik is csak az számít.
2014. okt. 1. 13:33
 25/28 anonim ***** válasza:
A saját ligámban kerestem és találtam is: a kezemmel jól megvagyunk.
2014. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ez tényleg kérdés? Mindenki olyat akar, akihez vonzódik. Az, hogy kire vágysz, az nem attól függ, hogy te milyen vagy.
2014. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos annyira a külső... Még sem kellek egy lánynak sem a külsőm miatt..... 19/F
2015. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

27 -nagyon fiatal vagy - aki tetszik, annak udvarolj!Hódítsd meg!

-sok ezer éves módszer és előbb-utóbb beválik

2015. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!