Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért sértődött meg a lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg a lány a randin?

Figyelt kérdés
Már a 3. randink volt (bár már korábban is ismertük egymást), és elárulta, hogy voltak már egyéjszakás kapcsolatai ismeretlenekkel, bulikban. És akkor én megkérdeztem, hogy most akkor nekem minek teszi itt a randizgatós meghódtandó jókislányt, ha vadidegenek is simán ágyba vihetik egyből, én meg már itt teperek mióta. Mondja meg nyíltan, hogy lesz-e ebből valami, mert feleslegesen nekem nincs erre se időm se enerigám, pláne ha amúgy ilyen könnyen kapható. Erre megsértődött. Micsoda álságosak ezek a nők...nem értem.
2014. okt. 17. 10:20
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
46%
Már megbocsáss de attól hogy egy nőnek is vannak egyéjszakás kalandja miért lenne ku**a? Miben más mint amikor egy férfinek van? A nőknek is jár a szex.
2014. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
31. Látom levetted a kérdés lényegét...szerintem olvasd át még egyszer.
2014. okt. 17. 13:25
 33/44 A kérdező kommentje:

Arról van szó, hogy:


1. Ha egy férfi kapható az egyéjszakásra (és tetszik neki a nő), akkor belemegy.

Ugyanez a férfi hajlandó szexelni akár az első randin is, ha a nő is akarja.

Nincs megjátszás, nincs kétszínűsködés.


2. Ha egy nő kapható az egyéjszakásra (és tetszik neki a pasi), akkor belemegy.

Namost ugyanez a nő nem hajlandó szexelni az első randin, sőt személyes sértésnek veszi a feltételezést, és elvárja, hogy előtte udvaroljanak neki.

Ergó megjátssza magát, hogy ááá ő nem az a fajta, pedig dehogynem! Na ez az álszenteskedés, meg más színben akarja feltüntetni magát.

2014. okt. 17. 13:33
 34/44 anonim ***** válasza:
92%

Egy dolog merült fel bennem:

Ha te lefeküdhettél volna vele az első randin, akkor képes lettél volna komolyan venni őt? Továbbra is udvaroltál volna neki (mert ugye nemcsak a szex érdekében lehet udvarolni, hanem puszta törődésből is)?

2014. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
34. Tehát miattam nem fekszik le velem egyből, hogy komolyan vegyem? Ó a kis mártír. (de megint ott tartunk h csak megjátssza a jókislányt). Akkor meg minek árulta már el előtte, hogy képes egyből odaadni magát másnak?
2014. okt. 17. 16:13
 36/44 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező ne keress a nőkben logikát, valaki mondta elöttem, hogy te nem tudtad rögtön előhozni belőle azt amit más igen. Ergó ez azt jelenti, hogy te nem vagy elég jó neki így felejtős az ügy. Jól tetted amit tettél.
2014. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Feltettem egy kérdést neked. Szerintem elég egyértelmű, mivel itt egy kérdőjel a végén, de te mégsem voltál képes válaszolni rá.

És méghogy a nőkben nincs logika...:D

2014. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Akkor veszem komolyan ha magát adja. Ha elmondja, hogy voltak egyéjszakásai, és nem szereti sokáig húzni az időt a szexxel, és aznap az ágyban kötünk ki, még mindig komolyabban veszem, mint így, hogy elmondta, hogy voltak egyéjszakásai, velem meg csak játszadozik, udvaroltat magának, játssza a szendét és húzza az időt, miközben már tudom, hogy milyen.
2014. okt. 17. 17:25
 39/44 anonim ***** válasza:
44%

Nézd, nincs jogod ítélkezni felette, és elvárni, hogy rárepüljön a botodra egyből azért, mert már voltak kalandjai.

Lehet, hogy egyszerűen máshová sorolja a kalandokat, és a normális kapcsolatokat, és téged meg szeretett volna ismerni normálisan, mielőtt ágyba bújik veled. Inkább te vagy az "álságos", ha meg sem kérdezted, hogy miért csinálja úgy a dolgokat, ahogy, hanem rögtön leugattad.


Nem tapasztalatból beszélek, nekem még soha nem volt egyéjszakás kalandom, de ha lenne is valaha (amit nem hiszek), akkor is máshogy kezelném azt, akitől komolyan is akarok valamit.

2014. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
44%
Ó már te szerencsétlen..MEGTETSZIK neki egy pasi..egyszer lefekszik vele, megkívánja. DE TŐLED NYILVÁN TÖBBET AKAR. Erre még nem gondoltál?
2014. okt. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!