Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért sértődött meg a lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg a lány a randin?

Figyelt kérdés
Már a 3. randink volt (bár már korábban is ismertük egymást), és elárulta, hogy voltak már egyéjszakás kapcsolatai ismeretlenekkel, bulikban. És akkor én megkérdeztem, hogy most akkor nekem minek teszi itt a randizgatós meghódtandó jókislányt, ha vadidegenek is simán ágyba vihetik egyből, én meg már itt teperek mióta. Mondja meg nyíltan, hogy lesz-e ebből valami, mert feleslegesen nekem nincs erre se időm se enerigám, pláne ha amúgy ilyen könnyen kapható. Erre megsértődött. Micsoda álságosak ezek a nők...nem értem.
2014. okt. 17. 10:20
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
51%

Úristen, tényleg ennyire idióták a nők, hogy nem értik? :D :D :D


"MEGTETSZIK neki egy pasi..egyszer lefekszik vele, megkívánja. DE TŐLED NYILVÁN TÖBBET AKAR. Erre még nem gondoltál?"

Tehát egy vadidegennel, akit sose lát többet annak rögtön szét rakja a lábát, de egy pasival, akivel komolyan gondolja az teperjen csak, udvaroljon, hozza a virágot, meg fizesse a vacsit...

SZÁNALOM. Az ilyen egy ostoba álszent r|banc és nem is érdemel többet, minthogy néha valaki megdugja egy buli után, akinek épp tele a zacskója...

2014. okt. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

szerintem a lánynak szerencséje van, hogy ilyen tapló voltál vele és ezért nem jött össze semmi.

mert nyilvánvalóan többet akart tőled, mint csak szexet, te pedig nyilvánvalóan csak a szexre hajtottál, most meg be vagy sértődve.

így jártál, máskor majd gondolkodsz. bár aki képes bármilyen nőt így kezelni, annak a leendő társát előre sajnálom.

2014. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
52%

# 41


Én soha nem mondtam, hogy BÁRMILYEN nőt (akár volt kalandja, akár nem), kb. ki kell szolgálni, meg teperni kell érte, mint állat. Én sosem voltam még annak sem a híve, hogy az első pár randi költséges legyen.

De abban még mindig nincs semmi rossz, hogy ha arra megy az adott lány, hogy először megismerje a másikat, mert KAPCSOLATOT akar tőle, nem csak egy szexet. Inkább nálad vannak komoly gondok agyilag és érzelmileg, ha nem érted meg.


Egyébként megmosolyogtad, hogy hány ilyen "férfiba" töröltem bele úgy a lábam, hogy elsírta magát... :D

2014. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
39%
Nézd kérdező, nem szabad az ilyesminek bedőlni, felejtsd el a csajt. Egy olyan cafkától, aki képes volt rendszeres(!) vadidegen palikkal ágyba bújni, attól ez a komoly kapcsolatos sóder legyen már gyanús. Ne legyél balek,ezer meg ezer történetet hallott már az ember, mikor a srác ott állt összetört szívvel, mert a csajra újra rájött a srihelősdi. De persze mindenkit megvéd a szokáésos "bezzeg ha férfinak lenne, akkor nem lenne gáz" című acak kamu duma, amivel a hozzá hasonlók védeni próbálják. Óvatosan, mert kutyából még nem lett szalonna, max kínai kaja, az meg mint tudjuk elég olcsó, pont mint az ilyen "nők".
2014. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!