Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért sértődött meg a lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg a lány a randin?

Figyelt kérdés
Már a 3. randink volt (bár már korábban is ismertük egymást), és elárulta, hogy voltak már egyéjszakás kapcsolatai ismeretlenekkel, bulikban. És akkor én megkérdeztem, hogy most akkor nekem minek teszi itt a randizgatós meghódtandó jókislányt, ha vadidegenek is simán ágyba vihetik egyből, én meg már itt teperek mióta. Mondja meg nyíltan, hogy lesz-e ebből valami, mert feleslegesen nekem nincs erre se időm se enerigám, pláne ha amúgy ilyen könnyen kapható. Erre megsértődött. Micsoda álságosak ezek a nők...nem értem.
2014. okt. 17. 10:20
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
17. ott van a kérdés alatt, pont ezért tettem fel neki a konkrét kérdést, hogy velem mi a helyzet, ne köntörfalazzon, kiváltok e belőle valamit vagy nem, ne húzzuk feleslegesen az időt randizgatásokkal. Ha más ki tudja váltani belőle egyből, én meg nem, nyilván akkor az jobb, hát akkor keressen magának olyat. Nekem tepernem kell hogy meghódítssam, más meg elég ha ránéz, és szétdobja a lábát, akkor nyilván nem én kellek neki. Sérti az önbecsülésem. :D
2014. okt. 17. 11:43
 22/44 A kérdező kommentje:

"Nekem is voltak, mégsem voltam könnyen kapható... akárki nem tudott ágyba vinni"


Ácsi-ácsi. Nálam nem az a könnyen kapható, akit bárki el tud vinni, mert olyan nincs akkor ennyi erővel, aki mindenkivel lefekszik.

Hanem akit valaki az első este már meg tud dönteni, (ha tetzsenek egymásnak) az már könnyen kapható (annak, aki megdöntötte ugye, az joggal mondhatja rá). Vagy az sem mondhatja rá hogy könnyen kapható volt, mikor egyből szétdobta a lábát? :D

2014. okt. 17. 11:48
 23/44 A kérdező kommentje:

"Miért te nem voltál könnyen kapható KÉRDEZŐ?? EBBŐL LÁTSZIK HOGY TE SE VAGY SZŰZIKE"


Nem azt mondtam, hogy legyen szüzike, hanem hogy pont azt, hogy akkor ne kétszínűsködjönmeg álszenteskedjen. Ha első alkalommal ágyba lehet vinni valakit ,akkor az ne játssza már meg magát,hogy neki kellenek a randik meg a vacsora meg a mozi ahhhoz,hogy meghódítssák, mert akkor az csak duma.

2014. okt. 17. 11:51
 24/44 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező,te is könnyűvérű vagy ennyi,nekem meg pont az ilyen pasik nem kellenének,mert elküldtelek volna a halálba
2014. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
78%

"Persze h válogatós voltál, de ha az osztály szépfiúja jött mindjárt terpesztettél.Nehogy azt higgye vki h szuper dumákkal vettek le a lábadról."


Óriási tévedésben vagy. :D

1. Amikor suliba jártam, még szűz voltam.

2. Mindig is utáltam a szépfiúkat, egy markáns, karakteres arc mindig is hamarabb megfogott.

3. Igen, hidd el, a legtöbb nőnél nagyon sokat számít a duma, és a kisugárzás... ismerek olyan csúnya srácot, aki halomra fogyassza ezzel a csajokat! :)))

4. Hiába jó pasi külsőre valaki, ha egy tahó, vagy pedig nyámnyila...


"Ha más ki tudja váltani belőle egyből, én meg nem, nyilván akkor az jobb, hát akkor keressen magának olyat."


Ebben igazad van!


"Nekem tepernem kell hogy meghódítssam, más meg elég ha ránéz, és szétdobja a lábát, akkor nyilván nem én kellek neki. Sérti az önbecsülésem. :D"


Lehet, kellesz neki, csak te nem egyből váltod ki nála, de esetleg fel tudnád ezt benne építeni... Csak nem egyből!


"Ácsi-ácsi. Nálam nem az a könnyen kapható, akit bárki el tud vinni, mert olyan nincs akkor ennyi erővel, aki mindenkivel lefekszik.

Hanem akit valaki az első este már meg tud dönteni, (ha tetzsenek egymásnak) az már könnyen kapható (annak, aki megdöntötte ugye, az joggal mondhatja rá). Vagy az sem mondhatja rá hogy könnyen kapható volt, mikor egyből szétdobta a lábát?"


Már sorry, de ha te nem tudod megszerezni, akkor mi jogon nevezed könnyen kaphatónak? Ha könnyen kapható, akkor te hogyhogy nem tudtad megkapni? Vagy lehet, hogy attól, hogy másnak sikerült, általánosságban még sem az? ;)


Aki meg igen, ő tudja, hogy mennyi erőfeszítésébe került, kevésbe, vagy sokba. Ő mondhatja esetleg, hogy könnyen kapható volt, más nem! :D

2014. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Jól van könnyűvérű vagyok, mondom, nem ez volt a fő probléma, hanem hogy akkor ne játssza meg nekem a megközelíthetetlen úrinőt, hanem akkor mondja meg nyíltan, mit akar, ha máskor képes rá.
2014. okt. 17. 12:01
 27/44 A kérdező kommentje:

"Már sorry, de ha te nem tudod megszerezni, akkor mi jogon nevezed könnyen kaphatónak?"


Már sorry, de ha én nem járok kur.vához, akkor nem mondhatom rá, hogy kur.va?


Ha valaki lefekszik az első alkalommal valakivel, az bizony könnyen kapható.

2014. okt. 17. 12:04
 28/44 A kérdező kommentje:
A "könnyne kaphatót" nyilván úgy kell értelmezi, hogy akinek bejön, annak nem kell sokat tepernie érte, nem úgy, hogy azzal is lefekszik, aki nem is tetszik neki.
2014. okt. 17. 12:06
 29/44 anonim ***** válasza:
62%

Látom, nem érted...


Annak könnyen kapható, aki valamivel az ujja köré tudja csavarni. Te nem tudtad, ennyi...


De ez nem jelentette azt, hogy te ne tudtad volna elérni. Csak van olyan férfi, akinek ez könnyebben megy. Lehet, neked nem, neked ezt fel kellett volna építeni! Csak nem ilyen indítással! :D

2014. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
14%
Azért ne minden nőt vonj le ebből,engem egy férfi se kaphat meg pl.házasság előtt
2014. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!