Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy roma lányba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy uri roma lányba, gyönyörű! Sokat találkozom vele , persze titokban, mert félek (félünk) az előítéletektől. Már gondoltam , hogy abbahagyom az egészet, de egyenlőre nem tudom. Anyámék nem tudnak semmit a lány szülei sem. Mit csináljak? Ne itéljetek el! Még nem történt semmi komoly.
2010. jan. 27. 21:22
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
38%

úri roma lány :DDD


"Há' de Gázsi! Itten márástálom mán két órája hodzs el tudd lopni á tárcáját!!!"


Te nem vagy normális...cigány lánnyal...

2010. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Hát amúgy vállalkozó az apja, már tudakoztam utánuk, nem panaszkodik rájuk senki. Hogy példát mondjak , olyan Bódi Guszti család. Én 22 vagyok a lány 21, de gyönyörű és szerény. Nem bánom, ha megköveznek érte. Tanácstalan vagyok!
2010. jan. 27. 21:31
 13/43 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem készitsd elö a segged egy 23centis kékeres ladányi kancigány faszának a fogadására..
2010. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj senkivel és semmivel....az előítéletekkel meg főleg ne....ha szereted,hát szereted...legyetek boldogok..ha a környéken nincs rájuk panasz szerintem a szüleid sem fognak nagyon kiakadni csak lesz egy kezdeti megrökönyödés...helytelenül teszem hozzá.Bár attól is függ mennyire toleránsak.
2010. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Mellékesen nem érdekel olyan rasszista személyek, akik ideírkálnak és kiadják magukat Hitler papa utódjainak!
2010. jan. 27. 21:35
 16/43 A kérdező kommentje:
21:35, gondoltam erre, ahogy leírod. Köszönöm neked a választ!
2010. jan. 27. 21:37
 17/43 anonim válasza:
100%
szia! én félig roma származásu vagyok a párom magyar ha már igy kell fogalmaznunk! a szülei és a rokonsága imádnak a páromnak nemvolt kérdés hogy mit szolnak hozzá ö mindig is kiállt melettem a ha megszereted akkor hajrá!!nem mminden a hovatartozás!!sok sikert!!3,5éve vagyunk eggyüt és 1héten belül megszületik a lányunk!! nem vagyok 15éves ha másokat érdekelne!! tanultam dolgoztam és várom a kicsim 22éves vagyok!!szóval nem kell egyböl hurrogni
2010. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
74%

"Komolyan nem értem hogy miért nem tud a magyar fiatalság magyar párt találni magának"


Neked kár volt iskolába járni semmit nem tanultál!

2010. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
21:38 köszönöm neked és sok sikert a családodnak!
2010. jan. 27. 21:41
 20/43 anonim ***** válasza:
90%
Ha kultúrált semmi probléma. a Szülei elé nem mertnék a helyedben állni, de a pl muzsikus cigányok körében is vannak olyanok, akik százszor kultúráltabbak mint egyes magyar emberek.
2010. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!