Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy roma lányba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy uri roma lányba, gyönyörű! Sokat találkozom vele , persze titokban, mert félek (félünk) az előítéletektől. Már gondoltam , hogy abbahagyom az egészet, de egyenlőre nem tudom. Anyámék nem tudnak semmit a lány szülei sem. Mit csináljak? Ne itéljetek el! Még nem történt semmi komoly.
2010. jan. 27. 21:22
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
ne legyél véráruló. szakítsatok. Úri cigány? cöhh :S
2010. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 balazsmost válasza:

Ha pl olyan európai nép gyermeke lenne amelyiknek van országa, vagy olyan terület ahol alapvetően élnek (merthát ez a cigányokra nem igaz) akkor azzal nem lenne semmi gond, mert azok kultúrája, a világhoz és a munkához való hozzáállása más, még akkor is ha egy olaszról beszélünk és nem németről.


Ecsetelték már előttem h olyanok amilyenek. Szóval szakíts minél hamarabb.


Ha nem cigányról lenne szó azt mondanám h nem kérdés h tűzön-vizen át. De sajnos arról van szó.

Hiába rendesek a cigány vér kiütközik,előbb utóbb(uri persze ezt se értem mi....max azt h sok pénze van az őseinek...de h uri....).

Pl azt gondoljuk h kulturáltan meg lehet beszélni egy kapcsolatban a dolgokat, de hidd el h ha ezt a csajt elveszed és sohase fogsz lekeverni egy két pofont előbb utóbb nem fog tisztelni. Ők ilyenek, heves vérmérsékletűek. Mások mint mi, még akkor is ha te sem v egy "lófasz a langyos vízbe". De abból ítélve h hogyan tetted fel a kérdést ill. h feltetted te nem vagy az az asszonyverős, hajtépős, kiabálós fajta. Persze lehet h tévedek.


Másrészről:

dugd meg de csak dupla gumival! nem fogsz csalódni!


Ezenkívül:

Nem szégyelled magad h nemzenél még egy cigányfattyat?!

Én anyád helyébe kidobnálak mindenhonnan! Nem fogyunk így is eléggé??!!! és neked pont egy cigány kell? az a baj h nem csak a csajt veszed el hanem kapod vele az egész famíliát vahhh


nálunk egy szabály van: cigányt soha! akkor nincs örökség se semmi!


és azt hiszem ez helyes!

2011. okt. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
Én is igy vagyok szeretek 1 nagyon szép cigány lányt :/ Én nem féllek hogy, mit fognak szólni a szüleim ! Csak az a baj hogy, neki a szülei nem engedik :(
2013. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!