Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy roma lányba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy uri roma lányba, gyönyörű! Sokat találkozom vele , persze titokban, mert félek (félünk) az előítéletektől. Már gondoltam , hogy abbahagyom az egészet, de egyenlőre nem tudom. Anyámék nem tudnak semmit a lány szülei sem. Mit csináljak? Ne itéljetek el! Még nem történt semmi komoly.
2010. jan. 27. 21:22
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
uri cigány? az meg mi a lószar? hát sztem mondjuk fojtsd vízbe vagy valami hasonló
2010. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Szerintem vállald fel a kapcsolatotokat, de ne a mi biztatásunkra, ehhez neked kell fejben "felnőnöd"! Kérdezd meg a lányt, hogy ő mit gondol, így már könnyebb lesz dűlőre jutnotok! :)
2010. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Egész más kultúrájuk,szokásaik vannak...ott a lányoknak férjhez kell menni hamar...tudod sátras lagzi aranyhintóval,utána jönnek a pulyák sorba....már ha egyáltalán elfogadnak a szülei,nem hinném,hogy"úri cigányok" engedik a cigány-nem cigány kapcsolatot.
2010. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Félretéve az előítéleteimet, azt mondom, előbb ismerd meg a kultúrájukat, aztán dönts. Éppen azért is, amit már korábban leírtak előttem. Nagyon összetartóak, és nagyon sokan még mindig a hagyományaiknak megfelelően élnek. Ha ők is, és te belekeveredsz, nem biztos, hogy könnyen kimászol belőle. Nem garantálom, hogy olyan könnyű lesz szakítani vele, mint a "szomszéd lánnyal".
2010. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim válasza:

"szerintem ha a tiszta rendes "fajtából" származik és nem az elfajzottból akkor semmi gond nem lehet vele... "


HAHA! Szép és jó gondolat, de tiszta rendes fajtája nincs. Szerintem hagyd a fenébe, vagy ha közeledni akarsz hozzá, akkor legalább valami sörétessel, vagy hasonlóval... Istenem miért romával? Szaporítani akarod őket, basszus???!

2010. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Mi van ebben? És ha izraeli vagy indiai lenne, akkor az más?
2010. jan. 28. 16:31
 37/43 anonim ***** válasza:
Jó hát akkor járjál vele.Látod a többségnek mi a véleménye,nem?
2010. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Ha szakításra kerülne a sor, szerezz be egy chaingunt, és pár teherautónyi lőszert, hogy fogadni tudd a rokonságot :D
2010. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Lődd fejbe magad!:D na jó csak vicceltem sztem járj vele
2010. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Amúgy már a kérdés leírásakor is tudhattad (volna), hogy sokan milyen stílusú válaszokat fognak adni, szóval a te feladatod, hogy a szájízednek megfelelőt kiválaszd, számíthattál rá, hogy lesznek támadó és sértegető válaszok is, nem hiszem, hogy valóban ennyire meg lennél lepődve.
2010. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!