Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy roma lányba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy uri roma lányba, gyönyörű! Sokat találkozom vele , persze titokban, mert félek (félünk) az előítéletektől. Már gondoltam , hogy abbahagyom az egészet, de egyenlőre nem tudom. Anyámék nem tudnak semmit a lány szülei sem. Mit csináljak? Ne itéljetek el! Még nem történt semmi komoly.
2010. jan. 27. 21:22
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
26%
KAMU
2010. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu, nem halottál még ilyet?
2010. jan. 27. 21:45
 23/43 anonim válasza:
21:38 vagyok ö egy bunko ember csak tudod kitudja kinek hova visznek rokoni szálak! cak tudd hogy pl nagybátyám világbajnok volt pinpongba!!jónyer istván !! te meg inkább foglalkoznál magaddal!!ja és miért volt kár tanulnom??te elmebeteg!!!
2010. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
52%
Én nem kezdenék ilyen lánnyal.Érdekel engem mások véleménye szóval biztos hogy nem.
2010. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
batya a romákkal vigyázni kell,minden szép és jó lenne lehet,addig amíg össze nem vesznél vele egyszer.meg a sok olyan dologról nem is mesélek amit majd megtapasztalsz a romákkal kapcsolatban.tegyél le róla,mert ki fogja mutatni a foga fehérjét.szerelmes volt belém 1 cigány csaj.az apja befolyásos kicsit felsöbb körökben.discoba a kidobok jöttek oda ha nem foglalkozom a lánnyal,meg fognak és agyonvernek.ott te ugy fogsz táncolni ahogy ők fütyülnek.hát az este foglalkoztam a lánnyal,jöttek sorba a tezsvírek spanolni,hát kinyírta az agyam az összes.1 hét alatt ki tudtam mászni belőle,kihasználtam azt h mindenki leinfozza rólam,és féregnek állítottam be magam.azután nem kellettem neki.a romáknak meg nőttem a szemébe azzal h szemét dög vagyok.hát batya te most belenyúltál!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
26%
MENEKÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜLJ! :D
2010. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Engem részegen lesmárolt egy fél cigány csak. nem látszott rajta hogy az, de tudtam. Rá egyhétre olyan feketeség lett körülöttem, merthogymértnem hívtam fel meg ilyenek. Nagy box lett volna ott ha nem állítja le a csaj az uncsiját. Így megúsztam 2 állassal az uncsijától meg egy pofonnal a csajtól. Rájuk hagytam inkább ez mint a nagy balhé. Én azt tanácsolom inkább ne. Én is láttam már szép roma lányokat, de hidd el a látszat néha csal...
2010. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
csaj*
2010. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

- Meddig szűz a cigánylány?

- ???

- Amíg erősebb az öccsénél, gyorsabb a bátyjánál, az apja pedig börtönben van!

2010. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim válasza:

szerintem ha a tiszta rendes "fajtából" származik és nem az elfajzottból akkor semmi gond nem lehet vele...

és ha így van szerintem nem kell tartani az ő szüleitől..lehet h örülnek egy magyar embernek aki nem rasszista ... ha pedig a te szüleid a te felfogásod alapján gondolkodnak (nem hungaristák meg begyepesedett rasszisták) akkor szerintem nekik is nyugodtan elmondhatod..

ha viszont a bűnöző fajtából valóak..hát akkor nem tudom..mindenesetre lehet hogy a lány kakukktojás a családban..

sok szerencsét!

18/L

2010. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!