Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Érdemes próbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Érdemes próbálkoznom nála?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomtól van szó, aki lány, és én egy jo ideje már szerelmes vagyok belé, amit Ő is tud, viszont azt mondta hogy ő is kezd tobbet érezni barátságnál, de várni szeretne hogy érettebben gondolkodjunk mind a ketten, mert nem szeretné tönkretenni a kapcsolatunkat. A multkorában volt egy olyan helyzet, hogyha nem tisztelném annyira hogy tartsam magam ahhoz amit kért akkor simán megcsókolhattam volna, mikor hazament utána facen mondtam neki hogy akkor ott legszívesebben megcsókoltam volna, erre írta, hogy ő is gondolkozott rajta, majd megkérdeztem, hogy mit csinált volna ha meg csókolom, annyit irt, hogy "vissza".

Pénteken elhívtam intim torna illegál koncertre, mit csinaljak, hogy összejöjjünk?

17/L

18/F



2014. nov. 12. 15:33
 1/4 csabika1971 ***** válasza:

Ezt elb'sztad meg kellett volna csókolnod, ő nem fogja kérni.

Ennyi idősen te hagyod bizonytalanságban a lányt, aki nem tudja miként reagáljon. Mert ez az ő is kezd érezni valamit, de még várjatok...

Nagyon nem bejövő duma. Támad le és kiderül mi a pálya, de a történted olvasva, szerintem nem fogsz csalódni. 43/f.

2014. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Várd meg, míg ő hív el valahova :)
2014. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megsúgok valamit. Ennek a barátságnak lőttek. Ha próbálkozol, azért, ha nem, akkor azért. Tehát nincs mit veszítened, próbálkozz.
2014. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vágjál lyukat a kádba, vágjál lyukat a kádba, vágjál lyukat a kádba!
2014. nov. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!