Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy már bőven 20-on felül vagyok, és még nem volt barátnőm. Ennek sok oka van, például, hogy kevés lánnyal ismerkedek, valamint az, hogy sosem kapkodtam, hogy legyen barátnőm, inkább olyan lányt kerestem, akivel személyiségileg összepasszolunk, akivel van közös téma és akivel egy hullámhosszon vagyunk.


Nemrég megismertem egy ilyen lányt az interneten egy társkeresőn, pár hétig beszélgettünk a neten, majd elmentünk randizni és ott is ugyanolyan jól éreztük magunkat, sokat nevettünk, beszélgettünk egyetemi dolgokról, és úgy láttam, hogy ő is megnyílik, és én is teljesen feloldódtam, úgyhogy biztos voltam benne, hogy lesz folytatás.


Egyetlen kínosabb pillanata volt a randinak, amikor a lány viszonylag az elején nekem szegezte a kérdést, hogy hány kapcsolatom volt eddig, azok mennyire voltak hosszúak, miben csalódtam és mégis mik az elvárásaim egy új kapcsolattal szemben.


Erre csak ímmel-ámmal tudtam válaszolni, próbáltam terelni a témát, és nem nekiállni magyarázkodni, hogy miért nem volt eddig barátnőm, és egyébként is, ennyi idősen hogy lehet ez, stb.


Azért azt elmondtam neki, hogy én is a tartós kapcsolatokban hiszek és igyekszem ilyet is keresni. Miután a lány észrevette, hogy nem nagyon szeretnék részletesen beszámolni a "milyen-kapcsolatod-volt-és-meddig-tartott" kérdéssel kapcsolatban, át is tértünk más témára, kb 2 perc leforgása alatt, és jó hangulatban telt az este további része.


El is felejtettem a beszélgetésünknek ezt a részét, miután most, 3 nappal a találkozó után feltűnt, hogy a lány nem ír rám a facebookon, ma pedig egy terjedelmes üzenet várt egy letiltással együtt.


Ebben leírja, hogy tök jókat beszélgettünk, jól érezte magát, de zárkózott voltam, pedig ő csak azt szerette volna tudni, milyen kapcsolataim voltak és meddig tartottak. Ezért nem látja, hogy ebből bármi lehetne, úgyhogy további sok sikert és ennyi, puff, letiltás.


Mit rontottam el?


Jogos a lány reakciója? (mert szerintem elkapkodta ezt a letiltás-dolgot, nyilván megvárhatta volna a válaszomat, nem?)


Kiegészítés: azóta írtam neki levelet a társkeresőn, még nem válaszolt. A telefont meg nem vette fel.



2014. nov. 12. 22:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem faggatózott, csak simán megkérdezte, de aztán nem erőltette hogy válaszoljak, szóval tényleg kb 1-2 percig volt téma csak, utána eszembe se jutott, el is felejtettem az egészet.


Szerintem sem fogok futni utána, a levelet megírtam, részemről le van tudva a dolog, ha esetleg tiszta lappal szeretné kezdeni, arra persze nyitott vagyok, de ami nem megy, nem szabad erőltetni.


Köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 13. 00:00
 12/17 anonim ***** válasza:
Ott rontottad el hogy társkeresőn ismerkedtél. Ő több pasival is találkozott, de ha ezt bevallja, akkor ő lesz a szemét, így inkább te lettél az aki nem akarja kitálalni a szerelmi életét az első randin WTF? Egyébként simán elmondhattad volna hogy még nem volt komolyabb kapcsolatod, mert nehezen találsz olyan lányt akivel igazán minden téren összeillenétek. Ez azért jó mert ezzel akár a fél várost is végigdughattad. :) egyébként meg nem maradtál le semmiről.
2014. nov. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szerintem ez a csaj egy se...fej, azzal nincs gondom, hogy megkérdezi... viszont a múltadhoz komolyabban nincsen semmi köze..neked meg egy jó tanács, sokkal jobb ha közlöd h soha senkid nem volt, mintha ezt teszed amit most tettél, mert azt is hiheti h 354361. kapcsolatod lenne..náluk sosem tudni
2014. nov. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 lustig válasza:

ez csak szimpla indok volt, hogy nem volt kapcsolatod, semmi más. Egyébként nem jöttél be neki szerintem, csak arcba nem merte megmondani. A lányok a tökös fiúkat szeretik, néha a cukikat, de a szerencsétleneket nem (ezt kell a találkozás alkalmával minél jobban minimalizálni).

Ez mind csak magánvélemény, jó szándékkal írtam

2014. nov. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne is próbáld megérteni. Játszotta az agyát neked de végül úgy döntött hogy nem akar kezdeni veled semmit.Előfordul az ilyen.Amiatt meg ne legyen önbizalomhiányod mert introvertáltabb vagy. Aki nem hajtja a másik nemet azzal előfordul az ilyesmi ez nem hátrány csak szimplán érzelmileg közelíted meg jobban a dolgokat és passzív voltál.
2014. nov. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nem normailis az a lany
2014. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdés, mi lehetett a háttérben, a nők egy része azért érdeklődik a volt kapcsolataid iránt, mert attól tart, hogy túl kevés kapcsolatod volt, egy része pedig attól, hogy túl sok.


Nekem mondjuk annyira elegem van már a féltékeny nőkből, akik pokollá tették az életemet azzal, hogy 10 évvel ezelőtti exeimre féltékenykedtek meg más hasonlók, hogy erre a kérdésre már csak azt szoktam válaszolni, hogy "még sosem voltam nővel". Szóval soha, egyetlen nőnek sem vagyok hajlandó az exeimről semmit sem mondani, semmit. Volt már, aki be is pöccent erre, én azt gondolom, valószínűleg az is ilyen féltékenységi tébolyban szenvedő, folyton exeken pörgő bolond lehetett, hála istennek, hogy lekopott a fenébe.

2014. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!