Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet katolikus meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet katolikus meleg fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Minden látszat ellenére a kérdésnek van értelme. Tudom, hogy léteznek katolikus meleg fiúk. Én is az vagyok, és másokat is ismerek.

Nem maguk módján hívő, nem protestáns, nem szektás és nem hasonló fiúkat keresek, hanem konkrétan katolikusokat.

Sokáig azt gondoltam, hogy ha párom lesz, akkor neki nem kell vallásosnak lennie, elég ha az én vallásosságomat tolerálja. Most azt gondolom, hogy mégiscsak jó lenne, ha ő is vallásos lenne.

Van egy elképzelésem arról, hogy hogyan tudná két meleg fiú a kapcsolatukat hivatalossá tenni az egyház keretei között. Ez nem lenne házasság, és nem is lenne olyan dolog, amit a meleg mozgalmak elképzelnek, de kapcsolat lenne, hivatalos lenne és az egyházon belül. De ezt csak két valóban vallásos fiúval lehet megcsinálni.

Sajnos a legtöbben még mindig nem merik felvállalni melegségüket, egyházi körökben különösen nem. Ami még meglepőbb, hogy meleg körökben sem szokás a vallásos nézeteket hangoztatni. Engem sokkal többen néztek hülyének meleg körökben a katolikus vallásom miatt, mint az egyházban a melegségem miatt.


Tehát a lényeg: Tudom, hogy léteznek vallásos katolikus fiúk. Szeretnék rájuk találni.



2014. dec. 24. 09:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Szerintem sajnos nagyon kevés az esélye ennek a dolognak, mivel - mint mondtad is - sokkal ritkább, hogy egy katolikus meleg jelenti ki magáról és mutatja meg a világnak, mivel ez a biblia szerint ugye bűn... ((Most az, hogy azt a nőt aki házasság előtt szexel meg kell kövezni, vagy az aki pikkely nélküli tengeri állatot eszik, az is főben járó bűnt követ el szinte közvetlen írva az előbb említett mellett)), a hithű megrögzött katolikusok ezt szent és sérthetetlennek mondják ezért a melegséget is 100%-osan elítélik. Ezért is van az, hogy ha egy katolikus fiú/lány meleg, próbál harcolni ellene és hallottam már olyanról, hogy öngyilkos is akart lenni.


A lényeg, amit le akartam írni, az az, hogy nem hiszem, hogy lenne bármi speciális módja annak, hogy találkozol egy katolikus meleggel, de szerintem, ha te is hívő keresztény vagy, akkor bízhatsz abban, hogy Isten már előkészítette a te utadat, és meg fogod találni azt akit igazán keresel.


- Egy meleg keresztény srác :) -

2014. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Hivatalossá biztos nem tudod tenni a katolikusoknál, az egy másik egyház (a Sátán zsinagógája). Ilyen lila ruhákban vannak, (talán unitárius).
2014. dec. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
79%

Szia.


A #10. válaszodnál a pont. Annit még hozzáteszek hogy ha a szavaiddal élve állapotodat jol használod akkor szerintem tuti nem baj. Mert nem csak a társaságát keresed hanem a szerelmet is. És minden keresztény egyház kulcsmondata a: SZERETET!

És ha tényleg szereted az illetőt az úr szemébe csak nem bűn a szeretet.

2014. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
36%

Ja, szeretet. Dobáljátok az éhező etióp gyerekeknek a bibliát, biztos jól laknak vele.

Öljetek meg mindenkit, aki nem keresztény, mert ez a vallás lényege, a történelem a bizonyíték. Milyen vakok vagytok jó ég...

2014. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, gratulálok! Te is piszokul tisztában lehetsz a dolgokkal...
2014. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Katolikus plébános ***** válasza:
76%
Társkeresőn.
2014. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23%

A vallásosság egy ideiglenes állapot, abból "ki lehet gyógyulni", mert nem vele született, hanem tanult tevékenység. Végül is engem nem zavar, ha bárki vallásos, csak az értékrendjét ne akarja rám erőltetni és ne akadályozzon a céljaimban, de felőlem imádkozhat szabadon, imádhat faszobrokat, festményeket, hihet mesékben, amíg ezzel másnak kárt nem okoz.

A melegség más dolog, az nem választott, hanem örökölt tulajdonság. Ezzel meg kell tanulni együtt élni.

Akit vallásosnak neveltek és nem kívánja hitét elhagyni, az elég nagy lelkiismereti válságba kerül általában. Tapasztalatom szerint ez olyan 30 éves kor körül szokott megoldódni, addigra sikerül kiszabadulni a dogmák és elvárt viselkedésformák fogságából. Ez egy küzdelem, a saját út megtalálása.

Sok sikert a társkereséshez, a baráti körömben többeknek sikerült, többeknek még nem.


[link]


Ha segítséget keresel, javaslom Birtalan Balázst vagy Dr Mészáros Györgyöt.

2014. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

Facebook-on keresd meg keresztény meleg fiút!


Ő talán sok gondolatot megoszt! Bár nem katolikus! :-)

2015. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Csinálj egy olyan társkereső appot ahol vallásos férfiak ismerkednek egymással, lehet sikeres lenne.
2023. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!