Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zavaró az ha egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró az ha egy lány nem ilyen "csacsogós" típus?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy a folyton csiripelő,beszélgető lányok népszerűbbek mint a csendesebbek. Én viszont valahol a kettő között vagyok: akkor szólalok meg ha úgy érzem,értelmeset tudok mondani. De szeretek beszélgetni,főleg ha lehet valamiről vitatkozni,érvekkel,mindennel. Megtanultam figyelmesen hallgatni a srácok számítógépes,focis beszámolóit,sőt még érdekelni is szoktak:D


Riasztó az egy fiú számára ha egy lány nem beszél túl sokat?

15/L


2010. febr. 3. 18:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ha olyan kedvemben vagyok,én is szóval tudom tartani pl.: a busztársnőmet,akivel reggelente utazok,állítólag humorom is van,csak szeretem az olyan témákat,amik pl.: az emberek jelleméről szólnak,vagy a környezetvédelem,vagy zenék közti hasonlóság,különbség,hogy mi miben jó/rossz.


Nos igen,van egy hallgatag fiú ismerősöm,tapasztaltam mekkora csöndek szoktak lenni:D Szerencsére elég régóta ismerem ahhoz hogy ez ne legyen kínos:D


Köszönöm a válaszaitokat!

2010. febr. 3. 20:18
 12/12 anonim ***** válasza:
ja a folyamatosan pofázós kis p*csáknak legszívesebben lőnék egy fonákot csakhát nem lehet mert jajj szegény....
2010. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!