Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság mi az elfogadott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mi az elfogadott egy randi esetén, a férfi fizet mindent vagy a nővel feleznek?

Figyelt kérdés
Tehát: Mindent a férfi fizet. Vagy Egyszer a férfi, egyszer a nő fizet. Vagy igazságosabb talán a felezés (mondjuk több helyre is megyünk) és mindenhol felezzük a költségeket.
2015. jan. 13. 11:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Általában a barátom fizet, kb minden harmadik alkalommal tudom "kiharcolni", hogy most hadd fizessek én.

Neki normál munkája van, én meg iskola mellett diákmunkázok (így keresek kb havi 20-25 ezret, amiből meg kell vennem tancuccokkat, bérleteket stb). Legtöbbször tiszteletben tartja a kérésem, hogy hadd fizessek én is, de a drágább randik esetén nem engedi :/

2015. jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
38%
Én első randikon mindig fizetni akarok mindent, de elég sokan vannak akik ezt nem engedik, és ragaszkodnak a felezéshez. Szerintem egyébként a felezés a legkorrektebb.
2015. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
39%

Azt senki nem mondta, hogy azt fogjuk mondani, hogy én ittam egy ásványvizet, ez 110 forint, te fogyasztottál 890 forintot, adj 900at hogy ne szórakozzunk az apróval...

Hanem a nőnek kell felajánlania, hogy fizeti felét, vagy a saját részét...

2015. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
33%

Most nem tudom melyik voltam de mindegy :D


Én személy szerint ( férfi ), sose kérem meg h fizessen, egy normális nő időnként, felváltva stb is fog fizetni vagy szólni hogy felezzetek. Ha pl 5-6 randi alatt egyszer se fizet semmit, akkor azért meggondolom, hogy kell e olyan nő, akinek nincs annyi tartása, hogy hozzáadjon ő is valamit a találkákhoz.

2015. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 To7ka ***** válasza:
Te egyetlen egy mondatot írtál le, amiben olyan általánosságot közöltél, mint hogy a forralt víz forró. Tehát a kérdésre Neked az a válaszod, hogy egyenjogúság van, ezért felezni kell, de egyébként ne felezzen a kérdező, mert ez csak egy haszontalan általánosítás amit gyorsan letudtam írni, hogy első kommentem legyen, de én is úgy gondolom, hogy egy bizonyos összeg alatt fizesse ki a férfi, aki meghívta a nőt? Öhm.. Oké. Legközelebb próbáld meg leírni, nem olyan ciki 3. helyen, de értelmes választ adni:))))
2015. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig a barátom fizet,ha csak nem egy wellness hetvegerol szó, azt persze kozosen.

De ô már rendesen dolgozik ,én suli mellett diákmunka.

És kb havi 1-2x hívom meg mondjuk én kajalni,többet nem is engedne,hogy álljak.

2015. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

#10


Kár hogy ezzel nagyon sok nő visszaél. Gondolj bele... Meghívatja magát 5 különböző férfival a minden napra és már meg is van a vacsora 0 ft-ért. Undorító az ilyen.

2015. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem is éri meg. A legtöbb étterem meg kávézó POFÁTLAN árakkal dolgozik.
2015. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Esetetekben az, hogy vendéglátóhelyeken Te fizetsz addig amíg csak randiztok, nem pedig jártok, de mondjuk egy élményfürdő, sípálya belépőt már nem. Ő pedig egy-két randi után majd meghív vacsorára, ahova neked csak egy üveg bort illik vinned. Kapcsolatban meg már, úgy ha csajod is hozzád hasonlóan keres, akkor szoros elszámolás nélkül úgy felezni kb. a költségeket, hogy egy fokkal Te fizess többet, ezt a csaj is vegye, de vele abszolút ne éreztesd.
2015. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

17# tényleg kár, de nem a selejtek alapján kell eldönteni, hanem mindig azt feltételezve, hogy egy igazi nővel vagy.

Még sosem jártam úgy, h ha nem is elsőre, de egy-két alkalom után ne erőszakolták volna ki minimum a felezést vagy ők fizettek mert zavarta őket, hogy eddig én :)

Lehet marha jól választok vagy csak szerencsés vagyok? Nem tudom, de normális nő az normális nő :)

2015. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!