Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes felmennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes felmennem?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal majdnem 2 hete (messzi lakik).

Minden jól ment a vége felé, ölelgettük egymást, kézen fogva jöttünk. (nem volt még sose barátja).


Mikor hazajöttem írta hogy : Szeretlek meg minden csak furcsa, meg közben nem is szeretlek. Jobb lett volna csak barátok maradni, barátként tekintek rád.


A lánnyal első talink volt, azóta ismertük egymást kb 4-5 hónapja (fb).


Két hét múlva megint megyek arra felé, és megbeszéljük személyesen.

Szerintetek lehet ebből még kapcsolat, vagy megváltozna a véleménye?


Ha elvinném romantikus helyre.



2015. febr. 3. 07:46
 1/4 anonim válasza:
hívd el találkozni mindenképpen, először csak mint 'barát', hogy biztos belemenjen és ne ijedjen meg. persze közben közeledhetsz felé óvatosan (ölelés, bók), abból le tudod szűrni, hogy vevő-e rád vagy kevésbé. esélyesnek tartom,hogy azért írta hogy legyetek csak barátok, mert még nem volt barátja és megijedt ettől, légy vele türelmes és kedves, ne erőltess semmit amit nem akar. ne add fel szerintem.
2015. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1


Nem soká lesz a születés napja, akkor nem tudok ott lenni sajnos, és utána jön a Valentin nap akkor se tudok sajnos de rá 4 napra tudok fel menni hozzá.


Szerinted/tek ha viszek neki virágot / macit vagy bonbont az jó ötlet így második talira? Ha így érez is?

2015. febr. 3. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem egészen: ha a lány azt írta,hogy maradjatok csak barátok, akkor miért erőlködsz? Egyáltalán hány éves az a lány?
2015. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3


17 éves lesz most a lány.


Azért "erőlködök" mert még nem volt barátja és így ő se tudja mit akar.

2015. febr. 4. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!