Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működhet egy kapcsolat 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat 18 éves lány és 28 éves fiú között? (lényeg:lent)

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és remélem, hogy összejövök álmaim pasijával. A gond az hogy ő 28 éves, dolgozik stb. Vajon komolyan gondolja? Mit akarhat egy ennyi idős lánytól, akinek a legnagyobb baja az érettségi? Megértheti, hogy nekem mostanába sokat kell tanulni vagy inkább hagyjam, mert csak szórakozni akar? Amúgy Msn-en dumálgatunk, ismerkedünk, de nem sokára dönteni kell, hgyan tovább. Megpróbáljam vagy ne? Kérlek, aki hasonló helyzetben van/volt írjon. Bármit. Köszönöm.
2010. febr. 11. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
működhet
2010. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Jó lenne megtanulni nem a kór számít:)
2010. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

miért ne müködhetne?

19 voltam mikor megismertem a pasim..ö akkor volt 27..

és még mindig jol megvagyunk..kijártam a sulit majd összebutoroztunk..

mondjuk..

pont ma volt a monikashowban,,

a lány 19éves volt még a pasija közel 40..és müködött köztük

2010. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőm 18 éves és lassan féléve van együtt egy 28 éves sráccal. Nagyon aranyosak együtt, látszik, hogy szeretik egymást, szeretek a társaságukban lenni. :) Tehát a válasz: igen, működhet, nem a kor számít.
2010. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nem kor, ez ember függő. Lehet 27 évesen te vagy álmai nője, és minden oké lesz, de lehet, hogy nem, mert egy féreg.

Ez ugyanígy egy veled egykorúval is megtörténhet. Mi honnan tudjuk? Te ismered az embert.

2010. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*28
2010. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából az érdekelne, hogy vajon mennyire tudja tolerálni az én tanulmányaimat...Két hete beszélgetünk, én délutánonként nem tanulok, hogy tudjunk dumálni, de ez nem sokáig mehet így...
2010. febr. 11. 20:31
 8/9 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, ha a beszélgetéseink helyett én tanulni szeretnék gyerekesnek fog tartani..Nem merem felhozni ezt a témát, annyira félek hogy egyszer csak eltűnik...

Erre még rá tesz egy lapáttal hogy szűz vagyok, amitől szintén gyerekesnek tarta majd...

2010. febr. 11. 20:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha értelmes a pasi, akkor biztos nem fog fennakadni ilyenen, hogy szűz vagy, és meg fogja érteni, hogy ez a pár hónap Neked a jövődet jelenti. A szüzességedről pedig még annyit, hogy szerintem egy ilyen korú férfinak azért már elég érett gondolkodása van, és tisztel azért, hogy nem feküdtél le akárkivel. Ráadásul, ha komolyabbra fordulna a kapcsolatotok, szerintem még örülne is annak, hogy Ő volt az első az életedben. A kapcsolat természetesen működhet, én 17 éves vagyok, és én is most ismerkedek egy 28 évessel :)

Sok sikert Nektek!

2010. febr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!